Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti vennétek ilyen babakocsit?

Ti vennétek ilyen babakocsit?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos. Ami nagyon tetszik, hogy mindkét irányból felrakható az ülőrész, amit eddig nem sok sportkocsi esetében láttam. Ha nem vennétek ilyen, miért? Köszi a válaszokat!


[link]


2014. márc. 20. 12:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek! A graco symbio nagyon tetszik, de árban sajnos sokkal több, mint amennyivel rendelkezem. :( Sajnálom, hogy ennyire rosszak a vélemények a pc-ről, nekem nagyon tetszik, de eléggé elbizonytalanodtam... Azért köszönöm még egyszer mindenkinek! :)
2014. márc. 20. 16:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, 2 éves, 2x olajoztam a kerekét, és még soha semmi baja nem volt. Nem nyikorog, nem lötyög. Én nagyon imádom! Kicsire csukható, fél kézzel irányítható egy helyben forduló szuper kocsi. Van némi viszonyítási alapom, előtte 5 babakocsink volt, a Gracotól a peg pergon át, próbáltunk Hauckot, és a lengyel csodákat is. Nekem ez vált be.
2014. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, de jó, hogy írtál! Megmondom őszintén, megrendeltem, voltam egyet megnézni élőben, két gyereket szolgált ki két év alatt, nem volt rossz állapotban, sőt! Remélem nekem is szerencsém lesz vele, amennyi pénzem volt rá, annyiért ez tűnik a legjobbnak, hát majd meglátjuk... :)
2014. márc. 20. 20:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fogod szeretni! Nálunk is a második gyereket szolgálja ki. Egyébként a legnagyobb lányom is ült benne, 3 évesen, 18 kilósan. Még így is könnyű volt tolni, és kényelmesen el is fért.
2014. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!