Jó ez a sportbabakocsi?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiamnak ugyanezt a babakocsit néztem ki, csak türkiz színben. Chicco Liteway. Nekünk nagyon fontos, hogy könnyű legyen, mert 3. emeleten lakunk, és az is, hogy picire összecsukható legyen. Toyota Yaris csomagtartóba. Nektek mi a véleményetek erről a babakocsiról?

2014. márc. 24. 13:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2014. márc. 24. 13:05
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát az a baj,hogy szinte mindegyikre azt irják hogy könnyű fémváz.

De ez nem igaz nekünk pl peg perego pliko p3 volt és nehéz volt, vettünk egy pierre cardint az is nehéz. Szóval az esernyő babakocsin kívül mind nehéz szerintem. És én első emeletről cipeltem. Amugy szerintem ez a kocsi drága is.

[link]

2014. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a vélemyénem róla, hogy rohadt drága. :D Elég kicsi a lábtartója, de biztos jól lehet irányítani az első kerekei miatt. Azok nagyon tetszenek. Strapabírónak tűnnek. Összességében ha van rá pénzed akkor jó lehet, de én azért kipróbálnám élőben is.
2014. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja nem újan venném, hanem a szomszéd kisfiú már 2 éves és anyukája eladná nekem 18 ezerért. De olyan mint a képen, csak türkizkék. Nagyon szép állapotú 1 éves babakocsi. Meg a Chicco márka úgytudom nagyon jó minőség.
2014. márc. 24. 13:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor probáld ki milyen nehéz stb, ne azon muljon hogy megveszed-e hogy itt ki mit mond. gha a szomszéd asszony meg van vele elégedve és látod hogy jó állapotú a kocsi és nem érzed nehéznek vedd meg.
2014. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már. Bocs, hogy megmertem kérdezni. Azt hittem ezért van ez az oldal. A szomszéd nyilván úgy állítja be, hogy ez a legjobb sportkocsi a világon. Szerettem volna ha ti is megnézitek, esetleg ha valakinek pont ilyen van, akkor a véleményét meghallgattam volna. De már kezdem megszokni, hogy ide nem lehet kérdést sem kiírni!
2014. márc. 24. 14:43
 7/12 lcs ***** válasza:

én is pont a 10hós fiamnak keresek sportbabakocsit, és a chipolinonak találtam egy jónak tűnőt, youtobe-on láttam róla videót, az alapján tök hasonló ehhez amit linkeltél, csak újonnan 18e, és kicsi, könnyű. ja, és nekem is yarisba kell, h beférjen..:))

[link]

2014. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nem kell azért felkapni a vizet,de igy már tényleg másképp áll a dolog és más a kérdés. Egyrészről tényleg ki tudod próbálni és megtudod a válasz hogy jó- e. Másrészről nekem elég gyanus hogy 2 éves gyerek mellett eledja ráadásul ennyiér. Elég megszabadulás gyanus.

2014. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Nem minden 2 évesnek kell még babakocsi. Az én lányom is 2 éves és már nem használunk babakocsit egyáltalán. Most adtam kölcsön a sportbabakocsinkat a barátnőmnek. Van még egy többfunkciósunk de már nem használjuk, mert jön a lábán. Szóval ez marhaság amit írtál már ne is haragudj. :D
2014. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt ha már chipolino. :) Sportkocsi és 5,7 kiló. :

[link]

2014. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!