Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tapasztalt babakocsis kismamák...

Tapasztalt babakocsis kismamák, milyen babakocsit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Babakocsi vásárlás előtt állok.Ami fontos hogy Bp.lakom szeretnék majd sokat sétálni,autónk nincs így bkv-zni fogok sokat.Másodikon lakunk,van egy kicsi liftünk de lehet nem fog beférni a babakocsi,így marad a lépcsőzés.3:1 ben babakocsit szeretnénk ami viszonylag könnyű és kicsi.Melyek ezek? Köszönöm :-)
2014. márc. 26. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekunk Peg Perego Book Plus Modular van, nagyon szeretem, ujra ilyet vennek. Konnyu tolni, egy kezzel is, az elso kerekei bolygokerekek. 3az1ben, es most, hogy meg nem nott bele a sportreszbe, de a mozeshez mar nagy, a hordozoban setalunk, nagyon elvezi, hogy nezelodhet.


Egyetlen hatranya, hogy lapra csukhato csak, igy csomagtartoban viszonylag nagy helyet foglal.

2014. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, én erről hallottam, hogy nagyon jó: [link]


Öcséméknek ilyen volt, ők nagyon szerették. Nem túl széles, szerintem liftbe is befér, toltam én is, nem tűnt nehéznek és nem mellesleg árban sem olyan vészes. Ami nem jön be nekem, az a szarv szerű tolókar.

2014. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsanat, azt elfelejtettem, hogy aranylag konnyu a vaz, es hogy elkepeszto kicsi liftbe is befertem vele. :)
2014. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
olcsóbb kategóriás kocsikat keresnék.max 100.000,-
2014. márc. 26. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a leírtak alapján 2 babakocsit tudok ajánlani. Nekünk ez a 2 babakocsi van. A kislányunk 8 hónapos mi is Pesten lakunk .

Linkelem is :

[link]

Nagyon szerettem , könnyű vele Bkvzni. Tényleg kényelmesen tolható, a méretei kinyitva 103x59cm . Mi a mózeskosarat nem sokat használtuk inkább a babahordozót, és a sport rész használtuk az könnyebb. De mivel ugye Agusztusi a kiscsillagom így volt időszak mikor a mózest használtuk.

[link]

Ez a másik babakocsi, ezt is nagyon szerettem amolyan 50-50%. Ezt ajándékba kaptuk, és azt hittem, hogy nem fogom használni. Majd azt hiszem kb. 1 hónapig állt a sarokba nézegettem majd egyszer beletettem és tetszik benne az, hogy olyan mintha mózes lenne de egy csat és ülés lesz belőle. Könnyű , könnyen emelhető. Ha esetleg össze akarod csukni és mózes formába van nem kell levennem .

2014. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a Baby Merc nagyon jó. Van hozzá mózes kosár,esővédő,szúnyoghàló. Lehet hozzà autós ülést is venni. Árban is jó.
2014. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) ezek tényleg jónak tűnnek :-)
2014. márc. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!