Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt babakocsis anyukák,...

Tapasztalt babakocsis anyukák, segítség?

Figyelt kérdés

Totál el vagyok keseredve :)


Segítsetek!


Keresek babakocsit, sport babakocsit, 3 kerekűt, de HA nagyon jó 4 kerekűt találok akkor megbékélek vele :)


Ami rettentő fontos: viszonylag nagy kerék!

Továbbá: dönthető legyen, bevásárló háló alul, unisex vagy fiús. 35-40e ft-ig, újonnan vagy használtan.


Mindent végig bújtam... vatera, tesz-vesz, jófogás, minden...

Nincs konkrét márka ami tetszene, ami nem jöhet szóba az a Quinny Buzz és társai, nekem nem tetszenek :)


Ja lehet strapabíró és nagyobb (nem feltétlen esernyő), mert nem buszozok, és nagy a kocsink :)


Ja, 11 hós babának lenne!


Kösziiiii!


2013. szept. 16. 12:04
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Wonderwalk 3 kerekü,már nagyon jó árban kapható.Lányom nagyon szereti,persze én is.
2013. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Többektől hallottam már ezt a kocsit, tetszene is külsőre! Csak nem találtam olyan bababoltot ahol lenne!
2013. szept. 16. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Quinny Freestyle 3XL.

Ez egy régebbi darab, én is használtan vadásztam, de olyan strapa bíró, hogy a legnagyobb sárban és hóban is elmegy.

Hatalmas, kényelmes, nagyon jól rugózik, fújható kerekei vannak.

Nekünk abszolút bevált rossz terepen.

Állítható a tolókar magassága, és mindkét irányból fel lehet tenni a sportrészt.

2013. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jégtánc ***** válasza:
Apródon nézd vagy Teszveszen.
2013. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Találtam kéket a Wonderwalkból, mert kisfiúnak kellene :))
2013. szept. 16. 13:18
 6/6 Jégtánc ***** válasza:
Szép a kék,olyan van a lányomnak is:)
2013. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!