Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi kérdés. Milyet?...

Babakocsi kérdés. Milyet? Tanácstalan vagyok. Nagyjából van elképzelésem, de szeretném, ha tapasztalt anyukák segítenének. (Link)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Csak példának van itt a két típusú babakocsi. Valami hasonlót szeretnék, szóval 3 funkciósat. Ami a pierre cardin-nál tetszik, hogy elől, csak 1-1 bolygó kerék van, hátul nagyobb 1-1 kerék, de állítólag ezek még összecsukva is nagy helyet foglalnak.

A másik viszont itt helyben lenne egy anyukánál, csak nem tetszik benne, hogy dupla bolygós mindegyik kereke.

Használtan venném amúgy a babakocsit, szóval ha valaki tud ajánlani jó, bevált babakocsit, kb. 40-45 ezer forintig, azt megköszönném. Márkához nem ragaszkodom. Buszra, emeletre nem kell cipelnem.


2013. nov. 6. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ekkora összegben újat is kapsz. Nézz szét vaterán, teszveszen.
2013. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3 funkciós babakocsit ami még jó is tuti nem kap ennyiért újonan.
2013. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A pierre cardint felejtsd el, iszonyat rossz minőség bár a másik sem sokkal jobb.
2013. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mikor néztem a babakocsikat, akkor fontos szempont volt a bolygósítható kerék, mózes, masszívság, állítható tolókar... Ahogy átfutottam, nem láttam, hogy állítható lenne a kar. Én szerettem nagyon, mert ha fújt a szél vagy sütött a nap, akkor csak átállítottam és nem zavarta a babát.

Én még a Vaterán ilyet vettem 20 ezerért: [link]

Ami baj volt vele, hogy elég nehéz (15 kg.) és elég nagy összecsukva, de nagyon kényelmes, hóban is lehetett tolni, szakadó esőben sem ázott át. Csak jót tudnék mondani Neked róla.

Most 14 hónapos a kislányom és csak hosszabb útra használom. Sajnos lépcsőzni kell és a napi sétákhoz inkább az esernyő kocsit használjuk (ami Giorgani :)).

2013. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves első! Ha tudsz nekem 40 ezer forintért 3 funkciós ÚJ babakocsit linkelni, szívesen veszem. Én nem találtam.

Utolsó: köszönöm neked a linket, de 4 fix kerekes kocsit semmiképp nem akarok, mert azt állandóan emelgetni kell pl. ha kanyarodunk. Valami olyan típusú tetszene, mint a pierre cardin.

Ha valakinek van tapasztalata hasonló kocsival, örülnék, ha megosztaná tapasztalatait.

2013. nov. 7. 11:29
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt a fajta kocsit szívből ajánlom. (Nem pont ezt, ezt csak példának találtam)

Nekünk csak a sport része van, de nagyon jó! Mi is használtan vettük, de csak pár karc látszik rajta. Nekünk már a harmadik babakocsink egy gyerek alatt, és ez sokkal jobb mint a többi. Könnyű a váza, majdnem vízszintesig dönthető. A kupoláját teljesen le tudod húzni a gyerek elé mikor szemben süt a nap. Ez a fajta amit linkeltem ráadásul megfordítható ülésű . Ez a pramette.

Nagyon jó a rugózása, elég magas a háttámlája is.

2013. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: bocsi elírtam, ez nem átfordítható. Csak a pramette nevűek.
2013. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Jaj, azt nem is néztem, hogy mi van a leírásban, csak gyorsan belinkeltem az első normális (-nak hitt) oldalt... A miénk is bolygós.

A Vatera előtt még itt nézegettem a babakocsikat: [link]

További jó készülődést!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

2013. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket! 4-es, 6-os, azt kérdezném tőletek, hogy nem nehéz tolni pl. hóban, vagy más nehéz terepen ezeket a fajta babakocsikat, mivel kicsi bolygós kerekei vannak? Február vége körül születik a babám.
2013. nov. 8. 09:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom

[link]

Könnyű vele közlekedni, egyszerű összecsukni, és nagyon jól irányítható.

2013. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!