Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen típusú multifunkciós...

Milyen típusú multifunkciós babakocsit ajánlanátok, ami könnyű, kicsire összecsukható vázú és könnyű irányítani? Neonato? Cam? Vagy milyen?

Figyelt kérdés
Esetleg ha neked van ilyen, meg is venném:)

2014. márc. 31. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az Espiro Vector Air babakocsi, nem vettünk végül mert kaptunk kocsit de sokáig szemezgettem vele. A sport részére sokan panaszkodnak, hogy kicsi. Viszont, könnyű, kicsi, összecsukható. Nekem Cam x3 E. van nagyon szeretem 3 kerekű könnyen irányítható, nagy és masszív kocsi, sok minden elfér az aljában, tágas sokáig elfér benne a baba, télen belehet bugyolálni, már a 3. gyermeket szolgálja ki, állítható tolómagassága van. Viszont egyedül nem lehet megemelni, nehéz a váz, a kocsi hátuljába nehezen fér be. Szerintem menj el egy babakocsi boltba próbáld ki a kocsikat, mert változó kinek mi tetszik, mi a kényelmes, praktikus. Ha kinézted a számodra legmegfelelőbb kocsit akkor vedd meg használtan.
2014. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én casualplay kudu 4-et vettem, mert ez volt a legkönnyebb a multifunkciósok között és tetszett is. Meg vagyok elégedve bár még a 9 kg-mal is nehéznek tartom.
2014. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Graco Symbio
2014. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!