Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyiket vennétek meg illetve...

Melyiket vennétek meg illetve melyik van nektek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A kislányom kinőtte a 9-18 kg-os gyerekülést!Autósülés vásárlás előtt állunk és nézegettem párat 15-36 kg-sat!Cybex,Maxi Cosi Rodi illetve Recaro és Storchenmühle!
2014. ápr. 5. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Mekkora gyerekről beszélünk-

Nekünk cybex van. Fiam imádja.

2014. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt pedig mindent le akartam írni!Hát az a baj,hogy kilóra 15,de magasságra 102 cm!
2014. ápr. 5. 23:24
 3/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

A felsoroltak közül a Recarot. Nekünk Römer van. A fiunk imádja.

Amikor mi cseréltünk gyakorlatilag a fiunk döntött (kb. ugyanezek voltak a Römerrel a listánkon). Volt amire rá se nézett...

Amúgy mit szól a 15-36-oshoz a lányod? A fiunknál nem volt gond, hogy a kocsi övével kötjük, de egy ismerős család fiunkkal egyidős lánya teljesen kiborult, amikor bepróbáltuk a mi ülésünkbe (ők is csere előtt voltak), mert nem volt 5 pontos.

2014. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló!Sógoroméknak az van az autóba amit az autó biztonsági övével lehet bekötni!Nincs semmi reakciója!Nem találgatos fajta!Ott két fiú van és még a színnel sem foglalkozik!Jó persze ha beviszem választani akkor van konkrét elképzelés!
2014. ápr. 6. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a lányod, mert az sem mindegy?

Fiam 15kg és 106-107 cm. Ő 9-36os Cybexben van. Pajzzsal, mert még a sima öves bekötéshez, agyilag nem elég érett, kimászna belőle.

2014. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kislányom 3 lesz augusztusban!Ült már nem egyszer ilyen ülésben sógoromék kocsijában!
2014. ápr. 6. 14:23
 7/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

Úgy gondoltam, hogy ő választott, hogy a kényelemre ment rá. A színt mi választottuk. Hiába próbáltuk bizonyos típusba beültetni, nem volt hajlandó, mert látta, hogy az nem neki való. Volt, amit mondtunk neki, hogy nézze meg, de simán tovább ment, hogy neki az nem kell.

A Römerbe, és más listás típusba kérés nélkül már a polc alá kuporodott be, hogy bele ülhessen.

2014. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hááát. Te ismered. Mondjuk magasságban szerintem még kicsi hozzá. Nekünk cybex pallas 2 van, ami pajzs nélkül ugyan az mint a cybex 15-36os ülése. A fiam magasabb mint a lányod, de neki még nem megy jó helyen az öv. Fiam is 3 lesz.
2014. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!