Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lufthansával repülök haza a...

Lufthansával repülök haza a bogyómmal a nagyszülőkhöz,3 hónapos. Hogy tudom megoldani a babakocsit?

Figyelt kérdés
Münchenből repülünk Pestre, Stokke babakocsink van, de a mózes helyett csak a dönthető iZi Sleep hordozót teszem rá. Meddig vihetem a babakocsit? Kézipoggyásznak számít? Vagy elveszik beszálláskor? Tolhatom benne a babát a gépig? Illetve a hordozót rajta kell hagynom? Nekem kell összecsukni? Hogy oldják ezt meg? Előre is köszönöm a segítséget!

2014. ápr. 10. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen tolhatod a gépig, konkrétan mielött a gépre "belépsz", le kell tenni, biztos lesz pár babakocsi még ott, szépen összecsukva:)
2014. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ment a zöld kezecske! Azt tudod esetleg, hogy a hordozót magammal vihetem a gépre? Nem akarom abba bekötni, de hallottam, hogy ott el tudják tenni! Nem tudom a babával összecsukni a babakocsit és ha megérkeztünk szétnyitni! Ráadásul egy utazózsákban lesz, ami a babakocsihoz van és abba nem fér a hordozó! Előre is köszönöm :)
2014. ápr. 10. 20:42
 3/13 A kérdező kommentje:
Vagyis elfér benne a hordozó is, de óriási nagy lesz :D Van megkötés, hogy mekkora babakocsi lehet? Vagy bármilyen kocsit lehet használni?
2014. ápr. 10. 20:45
 4/13 anonim ***** válasza:

sajnos ezt nem tudom.. mindig nagyobb gyerekekkel utaztam.

de én is ugy tudom, hogy elvileg azt a gépre lehet vinni, nem biztos....

2014. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor viheted fel a gépre a hordozót, ha veszel hely jegyet a babának.

Ha nincs hely jegye, akkor az öledben kell fogni a babát végig.

Ez biztos, mert a héten repültünk haza szinten N. országból 3 hónapos babával. Nem kézipoggyász a babakocsi, fel kell adni, mint a nagy koffert.

2014. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
oh, erre nem is gondoltam, hogy légitársaságtol függ, hogy meddig lehet babakocsival menni..easyjettel teljesen a gépig.
2014. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet a beszállásig sem eltolni? Én mindig úgy látom, hogy ott egy csomó kocsi az ajtónál... Nem akarom hordozóban hagyni, az ölemben fog ülni, de a sztyui nem tudják eltenni valahová? Több légitársaságnál láttam már... mondjuk Lufthansánál még pont nem! Mindenképpen a gépig szeretném tolni a babát! Ti a bőrönddel együtt feladtátok? És a bőrönddel együtt kaptátok vissza? Az elég kényelmetlen, macerás! nem is hallottam még ilyet...
2014. ápr. 10. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:

elsö vagyok, ezt irja a lufthansa az oldalán:


You can keep your buggy or pram with you until just before boarding; it will be handed back to you immediately after landing.


szoval a fedélzetig tolhatod babakocsiban a "bogyot" :)

2014. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is furcsálltam volna, hogy fel kell adni! Köszönöm, hogy kimásoltad, nagyon kedves vagy! :)
2014. ápr. 10. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:
majd ird meg, hogy végül hogy zajlott a repülés :)
2014. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!