Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 14 hetes babám nem akar...

14 hetes babám nem akar ellenni e kocsiban, pedig igyekszem szoktatni öt, de fél óránál tovább nem birja ki benne, mindig sirva megyünk és jövünk is haza. Ez változhat majd ha már nagyobbacska lesz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ha mózeskosaras a babakocsitok, hogy átteszed a sport részbe hisz az is dönthető ! Ha nem akkor pedig a babahordozóba vigyed sétálni
2013. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem lát ki rendesen. Enyém is ordított 1-4 hónapos koráig, amikor egy kicsit emeltem a háttámlán és onnantól csendben volt :) Később kicsit egyszerűbb, mindig adtam valami rágcsát (pl. cukormentes babapiskótát) a kezébe és azzal jól elvolt. Ha álmos, de nem akar aludni, told durvább terepen, mert az jól elrázza és akkor jókat fog majd aludni benne. Én eleinte mindig óvatosan toltam, hogy ne zötykölődjön annyira, aztán valaki ajánlotta, hogy próbáljam ki, h ne a járdán, hanem mellette a fűben toljam és 3 perc alatt elalszik a gyerek. Furcsának találtam az ötletet, de mivel állandóan üvöltött, nem volt mit veszítenem. És bevált :) Később megszerette a kocsizást, mikor már normálisan fel lehetett ültetni, csak addig volt nehéz. Ne add fel! :)
2013. okt. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem bonyolítanám sem a saját életemet sem a gyerekét és gyorsan beszereznék egy hordozókendőt.
2013. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is abban bizom, hogyha nagyobb lesz és már ülni fog akkor majd jobban el lesz, addig meg marad a fél órás séta
2013. okt. 31. 15:03
 5/6 anonim válasza:
Arról nem lehet szó, hogy a középfüle érzékeny és emiatt rosszul van/szédül autóban (és buszon)? Persze nem tudom, ez a probléma fennállhat-e ilyen korban, de nálunk az első kocsizástól kezdve (mondjuk ez jóval később volt mint 14 hetes) egészen kamaszkorig fennált ez a szédüléses dolog.
2013. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsánat, nem olvastam el figyelmesen... (utolsó vagyok) nem szóltam!
2013. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!