Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Másfél éves a kisfiam most...

Másfél éves a kisfiam most szeretnék neki egy ABC design 3 tec ( de nem az uj tipus eggyel régebbit ) venni szerintetek jó döntés vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen sík terepen talán jó a 3Tec, de harosszabbak az utak, vannak kátyúk, repedések akkor rossz ötlet mert kicsik a kerekei és mindenben elakadnak. Nehéz és nehéz irányítani is (próbálj ki egy Mambát vagy ha a 3 kerekűekhez ragaszkodsz akkor egy Cobrát zongorázni lehet a különbséget).
2014. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom értelmét, mi innentől kezdve már alig használtunk babakocsit, mert inkább sétált. Csak akkor használtuk, ha vásárolni mentem vele egyedül, ne kelljen cipekedni, meg ha elfáradt beülhessen. Viszont 14 hónapos kortól a nagy babakocsinkat lecseréltük egy teljesen alap sport kocsira, és tökéletesen elég volt. Pár kg, szóval ha elkóricál a gyerkőc, sokkal egyszerűbb kezelni, mint egy nagy kocsit. Aludni már nem aludt benne, úgyhogy mi már nem használtunk nagy kocsit, elég volt a "fapados" :)

22 hónapos kortól pedig teljesen letettük a babakocsit, onnantól motorral mentünk mindenhová, be se lehetett volna imádkozni a kocsiba...


Szóval én csak akkor vennék neki, ha mondjuk tervezem a következő babát és neki jó lesz. Egyébként nem hiszem hogy ki lehet használni...

2014. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3 tec-em (3 éve így nem tudom, hogy az újabb vagy régebbi) kb 8-10 hónapos koráig bírtam, aztán eladtam. Utáltam, hogy nem tudtam fél kézzel tolni, szóval én még újszülöttnek se vennék még1x ilyen kocsit.
2014. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!