Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik ilyen babakocsi?...

Létezik ilyen babakocsi? Minden egyben?

Figyelt kérdés

Olyan babakocsit keresnénk, amihez nincsen vázról levehető elem, azaz mózes, autós és sport rész, hanem a mózes és a sport egyben van.

LÁttam egy olyan lengyel modellt, aminek a háttámlája vízszintig volt dönthető, de adnak hozzá textil mózest (ami szerintem szuper, mert gyorsan ki be lehet venni) és táska, esővédő, lábzsák, alul nagy pakolható rész, oldalt, hátul zsebecskék és szellőző, valamint át fordítható tolókar tartozik. (Ami nem mellesleg elég magasan van, nekünk ez is szempont)

Igaz, nem túl könnyű típus, de bolygó kerekes és lapra csukható, tehát nem foglal a kocsiban pl egy ülésnyi helyet a levehető sport rész pl.


Az első fél évben használnák inkább, mert ha egy kisebb sport kocsiba is elfér majd a pici, akkor azzal könnyebb jönni, menni, de ez olyan strapabírónak tűnik. :)


Melyik jobb szerintetek?

Tudom, hogy a márka is szempont, de amúgy nekem a lengyel jobban bejön, személyesen néztem meg.

(Az eladó elég őszinte volt, mert néztem egy etetőszéket és jól lehúzta, hogy nehogy megvegyem, ezt a babakocsit viszont dicsérte és azt állítja, 15 éve gyártják nagy sikerrel. Tehát nem mindent minden áron ad el. :)


[link]



[link]


Jah és Pestiek vagyunk, amíg kocsi, nem igen mennénk más felé és tömegközlekedéssel sem. Park van, beton, stb. :)


2014. ápr. 14. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kunert vip és társai pont ennek felelnek meg. DE!! A lengyel kocsik egy kalap sz*rt nem érnek, szó szerint. A pierre cardin szintúgy, jó márka de nem babakocsiban.
2014. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne csak a funkciókat nézd,ki kell próbálni tologatva is.Nálunk nem aszfaltdzsungel van,így kiskerekű,legyetár tolású(Piere Cardin),szóba sem jöhetett volna.Fontos az is,hogy mennyit akarsz vele sétálni,ha pl.:szoptatsz majd mire elindulsz 2 szopi között nem sok időmarad sétára.Nekem is lengyelkocsim van Bp-re mentünk érte, mert jó volt és az ára is és talán 3 gyereket kibír majd.Tapasztalat az 1. gyerek után.:nagykerékű,bírja a sarat is,könnyű összecsukni,semmi sérülés nincs rajta,pedig volt hogy gyerek mellett 15 kg-t is rápakoltam a boltban.A sport részét nem nagyon tudtuk kihasználni,mivel aztán vettünk egy esernyőre csukóst,de a mózese jó, csak mi azt is gyorsan kinőttük, ahogy az autósülést is,mivel elég nagy baba és a hossza miatt nem fért benne.Nem bánom érte a 90 ezret, mert tényleg jó,és még vszínű 3 gyerek után is eladóképes lesz, hiszen vigyázunk rá.
2014. ápr. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok linkelem a képét. [link]


Tavasszal és ősszel van akcióban Nők lapja kuponnal.

2014. ápr. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy ezzel elégedett vagy, de a lényeg, hogy két gyerek, egy kutya, csomagok és mi, plusz egy levehető (egész helyet foglaló) mozes, vagy sport rész nem fér el egy Focus kombimban sem. Tehát újszülött kortól használható lapra csukható, bolygó kerekes, jó árú, magas tolókarral rendelkező masszív darab kell(ene)

Na akkor melyik az, ha nem pl amit én írtam? :)

2014. ápr. 15. 08:41
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy jó darab, de próbáld ki!

[link]


Nekem egyébként egy sima Touragoom volt, kényelmes volt tolni (180 cm vagyok), viszont az első időkben nem maradt meg benne egy percre se a fiam, így kendőztünk.

2014. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit vennék inkább:

[link]


Vagy PP Pliko Pramette, vagy használtan egy Skate, aminek a mózeséből sportrészt tudsz csinálni.

2014. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem olyan lengyel kocsim volt, mint amiről Te írsz, hogy tetszik. Konkrétan Raf Pol Twist. Mi a textil mózest sosem használtuk, de nem is sokat ér. Nagyon rossz kocsi sajnos, esik szét, szakad, baromi nehéz. Nagy és jól néz ki, de ennyi az előnye, a hátrány sokkal több. A hordozón is elszakadt az anyag. Nagyon nem ajánlom. 7 hónap után megszabadultam tőle és vettem egy Peg Perego Pliko P3 kocsit, de csak a sportrészét. Hát, iszonyatosan nagy a különbség.
2014. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2-3 vagyok.Nekünk Opel corsa 1,2-sünk(1999-s) van,s az volt a lényeg,hogy beférjen,s ez tényleg befér,pedig a Corsa csomagtere tényleg kicsi(lányautó).Minden részt ugysem használsz egyszerre,de nekünk most jön a tesó júniban és hátul simán elfér a 2 gyerekülés,hordozó,csomagtartóban csomagok.Kutyát add le a mamának!Egyébként is gyerekkel együtt nem vinnék kutyát egy légtérbe.Tetőcsomagtartót fogunk majd jövő nyárra venni és elég lesz a hely.Ez tényleg strapa kocsi, és bolygós,tolásirány változtatható és kicsi összecsukva is,kerekeit egy mozdulat levenni,így még kisebb.Ki kell próbálni, mi a anno kikértünk 2-t az üzletből,hogy tényleg belefér-e,és igen,pedig sokat próbáltunk már.
2014. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Gratula!

Miért is ne vinném a a kutyámat egy légtérben a gyerekekkel??

Idén együtt utazunk Horvátországba is.

Tiszta, ápolt csendes, kutya, tisztább, mint néhány ember!

Ő is családtag, szóval ez nem opció, hogy állandóan leadjuk és amúgy kutya nélkül is kényelmetlen dolog le venni állandóan a külön részt a vázról. Sokkal kényelmesebb egy lapra csukható modell, amit csak kinyitok egy pillanat alatt. :)

2014. ápr. 16. 09:51
 10/18 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Már miért is kellene bárhová is leadni a kutyát? Mi 22 hónapja egy légtérben szállítjuk a mopszunkat a fiunkkal és érdekes, a gyereknek semmi baja. Még ekkora butaságot!
2014. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!