Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák, ti javasolnátok...

Anyukák, ti javasolnátok nekem, mint egyedülálló anyának az iker hordozót vagy inkább maradjak a babakocsinál?

Figyelt kérdés

[link]


Azért kérdem, mert a vásárlást nem tudom, hogy fogom megoldani és a kocsiba hogy teszem be az iker babakocsit ha veszek egyet.


Segítségeteket nagyon szépen köszönöm.


2014. ápr. 17. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Babakocsi mindenképpen. Vásárláskor tudsz bele pakolni, és ha az egyik babával van vmi, könnyebben hozzáférsz.
2014. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább babakocsi, abba tudsz pakolni, de ha két gyereket cipelsz magadon, nem tudsz vásárolni. Kézben semmit nem tudnál cipelni, hiszen már a gyerekek súlya önmagában rengeteg.
2014. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg fogsz szakadni. Az én 9 hónaposom 9 kiló, csak nagyon alkalmanként kötöm magamra, de irtó nehéz, nem sokáig bírom.

Nem tudom merre laksz, és nyilván nem teljesen jó megoldás, de én pl. van úgy, hogy házhoz kérem a húst. Olcsóbb, mint a boltban, hűtőkocsival hozzák, számlát kapok, totál hivatalos és a lábamat se kell kitenni. Vannak egyéb termékeik is, de én mobilis vagyok.

Ha pesti vagy, a tesco is visz házhoz. Átmeneti megoldásnak jó lehet.

2014. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nayon-nagyon nem, tonkre megy a hatad...
2014. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 2 gyerek van kis korkülönbséggel. Én is tesco házhozszállítást javasolnám, mellé pedig a testvérbabakocsit. Olyat, ahol egymás mögött vannak a gyerkőcök. Az egymás melletiek általában szélesek, nehezebben irányíthatóak.

De mindeknképpen kell valamiféle babakocsira gondolni, mert ha házhoz is szállítatsz, akkor is tuti lesz olyan dolog, ami hirtelen kell, vagy épp hétköznap fogy el.


ez a hordozó nagyon kemény. Én voltam úgy bevásárolni, hogy egy gyerek volt a kendőben, egymellettem sétált, plusz a hátamon és a kezembe a pakkok. Háát, majd besz1tam olyan nehéz volt. Semmiképp nem hordozóval mennék bevásárolni, pláne két gyerekkel.

2014. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó vagyok. Jaa és az a legjobb, ha gyerek van a kendőbe és leesik valami. Mondjuk egy pénzd érme. Ezek olyan vicces jelenetek.. (kívülről nézve)

:-)

2014. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kétszer 2 ikrem van. :D


NEkünk babakocsink is van, mert ha leszaladtam a spárba, abba tudtam pakolni, nem kellett cipelni és még sétáltunk is. Ha nem aludtak, nyűgösek voltak, abban toltam őket. Meghaltam volna kocsi nélkül.


De sokat kendőztünk is kiskorukban, volt, mikor nem volt más megoldás. De amit linkeltél, borzalmas, mindhármótoknak.

Én kendőztem az elején sokáig, egyiket előre, másikat hátra kötöttem. Persze bele kell jönni.


[link]


De ha nem tetszik a hátrakötés, van oldalkötés is, csípőn hordozás. Akkor látod őket. Ott van az is a linkelt oldal elején.

2014. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez esetleg segít, utolsó vagyok:


[link]

2014. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez szörnyen idétlenül néz ki, pláne ha még benne lennének a babák. Tuti nem tesz jót a hátadnak se, ez inkább felejtős.
2014. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hű, ez valami kenguru-szerűség, leszakad tőle a hátad és a gyerekeknek sem jó. szerintem.


Abszolút hordozás-párti vagyok, de szerintem is szükséged lesz egy babakocsira, amiben mindkét baba egyszerre elfér (én is az egymás mögötti típust javaslom, van olyan is ahol szembe lehet fordítani a gyerekeket egymással).


PLUSZ mellé beszereznék két szövött kendőt, és sokat hordoznám is a babákat. Ikreknél, pláne ha picit korábban jönnek, pláne nagyon hasznos a hordozás. És nem feltétlenül kell mindig mindkettőt felkötnöd, simán el tudom képzelni felváltva.

2014. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!