Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 20 hósnak szaladgálós, nyaraló...

20 hósnak szaladgálós, nyaralós babakocsi? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 21. 11:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 21. 11:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Tönkrevágja a gyerek hátát és derekát.
2014. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

14 hónapos volt a lányom, amikor ezt a babakocsit vettük neki, szintén nyaraláshoz. Nekünk tökéletesen bevált, arra, amire kell, tökéletes, egy 20 hónapost pedig csak tényleg annyira lehet beletenni, amikor elfáradt, úgyhogy ennyi alatt nem lesz semmi baja benne, ne aggódj.

Szóval a miénk, csak más színben:

[link]


22 hónapos korig használtuk (úgy, hogy egyébként nagy termetű és súlyú a lányom), azóta nem lehet beleültetni :)

Úgyhogy én semmi esetre sem költenék többet egy babakocsira már ilyenkor. Bármelyiket választod, szerintem elég lesz. Mondjuk egy kis kupola nem árt...

2014. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kb. Kb. 2 hetente használnánk. Nem hinném, hogy tönkrevágná a hátát. Nem is forgalmazhatná a Brendon.
2014. ápr. 21. 11:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Meg szerintem a karfa is kényelmesebbé teszi...

előző voltam

2014. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez kicsit stabilabbnak tűnik, ugyanakkor kicsi is:

[link]

2014. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha az ár a szűk keresztmetszet, akkor én néznék vmi dönthető hátú esernyőre csukhatót használtan, kupolával.
2014. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Döntherő hátút? Miért? Nem fekve tolom már. Délutáni alvás után megyek vele bárhova is, vagy délelőtt. Már nem is emlékszem mikor aludt utoljára babakocsiba.
2014. ápr. 21. 13:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen minek ekkora gyereknek a babakocsi, ha nem is nagyon használnad?
2014. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is dönthetőt vennék. Ha viszont soha nem aludna benne, ekkora gyereknek nem vennék már
2014. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!