Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legeslegjobb testvér...

Melyik a legeslegjobb testvér babakocsi?

Figyelt kérdés

Nem biztos,hogy a legdrágább a legjobb,kinek mi vált be,melyik modell?

Strapabíró,nagy bevásárló kosaras,erős vázú érdekel.

Aki tud,kérem linkeljen képet árral.Ne a Phil and Teds kocsit,olyanunk már volt és amilyen drága olyan rossz is...szerintem :-(



2014. ápr. 17. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Britax b smart, vagy a bugaboonál van buggypod


ha van egy jó kocsid már, ráteheted: [link]

2014. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ismerősnek ABC-s tesókocsija van szereti. Itt sokan a Graccora esküsznek.


Nekünk az előző által említett Buggypodunk van. Nem szívesen cseréltük volna le a meglevő babakocsinkat, mert nagyon szeretjük. Jó tágas, nagy bevásárlórésze van, strapabíró. A Buggypodot simán csatlakoztattuk hozzá. Ha nem kell lecsatoljuk, ha keskenyebb az ajtó felhajtjuk. A nagy már ügyes volt annyira, hogy megértette, hogy kiszállás, felhajtás. A kis lift sem volt gond. Mi megvettük a kiegészítőt, így egy esernyőkocsi is lehet külön. Most már a kicsit abban toljuk, mert egyszerűbb.

Mikor a kettőt toltam, azért néztek, hogy milyen jó kis oldalkocsim van, mikor szimplán Buggypodot, a kis kocsit irigyelik. :)

Oldalkocsistul még buszoztam is rendszeresen. Mondjuk egyedül csak az alacsonypadlósra tudtam felszállni, a többi típusnál minimum 2 emberes feladat volt.


Ha mindenképp tesókocsi kell, a Gracco Stadum Duo, és a Chicco tesókocsija egész jónak tűnt. Strapabírónak tűnt és nagy a bevásárlórésze.

2014. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dontottem,Graco Ready to Grow ezt veszem meg :-)
2014. ápr. 19. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Graco stadium duo-nk volt, nagyon klassz kis kocsi volt!!!

Használtan vettem, tökéletes állapotban, én is sokat használtam, és tovább adtam szintén tökéletes formában :)

2014. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!