Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinek milyen babakocsija van?

Kinek milyen babakocsija van?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy kinek milyen típusú babakocsija van, ami újszülött kortól ajánlott? Érdemes ezekben a 3:1-ben gondolkodni? Ősszel születik a kisfiam.

2014. máj. 5. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez függ a lakóhelyedtől is. Én például csak az óriáskerekűt tudom elképzelni. Nekünk olyan van, van hozzá mózeskosár, később pedig fel lehet ültetni benne a gyerkőcöt. Nekünk tökéletes, mert itt mi túrázni tudunk, és oda egy kiskerekű babakocsival nem tudunk menni.
2014. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Baranka ***** válasza:
Camarelo Q12. És egy tesó babakocsink is van, mert hamar sikerült összehoznunk a kistesót :-)!
2014. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen: [link]


Ez csak a sport rész, nekem is csak ilyen van, de csatlakoztatható rá mózes és hordozó. Drága, az biztos, de nagyon jó. Előtte Raf Pol twistem volt, na az nagyon rossz.

2014. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mima Xari
2014. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Baby merc agat lux, ez nem úgy működik h külön csatolsz rá mindent a vázra hanem a sportrész rögzített és ebbe lehet belecsatolni hozzá az ülést és a mózeskosár merev aljú de puha falú ami kivehető. Újszülött kortól használható. 15 hós a lányom állandóan használva volt. Most a nyár végén adom oda tesóméknak de még mindig úgy néz ki mintha a boltból hoztuk volna ki. :)

Ja és lehet természetesen bolygós kerekekkel is venni.

2014. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kunert Vip, ez is olyan kialakítású, mint az előző válaszadóé. Nagyon szeretjük. Több mint egy éve használatban van, de nem látszik rajta, csak a kerekein. A fiam amikor kicsi volt hatalmasakat aludt benne, amikor már nem aludt, de még felülni nem tudott, akkor nézegette a belső mintákat, amikor meg már ülni tudott, sportkocsivá alakítottuk, de ha mégis elalszik, bármikor le tudom dönteni, így már neki sem kényelmetlen. Nagy a bevásárló kosara, és könnyű irányítani, mondjuk a miénk bolygókerekes.
2014. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekünk is Baby Merc Agat lux van.

Mi is a nagy kerekek miatt választottuk,illetve távolsági busszal járok elég sokat(dokihoz,bevásárolni stb) így mindig össze kell csukni.

Ezzel a fajtával tudom megoldani azt,hogy a megállóban egyedül kiveszem a gyereket az autós hordozóval,leteszem,a kocsit össze csukom és a buszra külön-külön fel tudom vinni.

A mózes részét nem is használtam.

Ha sokat kell lépcsőzni,akkor lehet,hogy nem jó,mert nehéz,én kertes házban használom.

Szerintem "rossz" terepre első osztályú;én alig használtan vettem,nekünk nagyon bevált.

2014. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Casualplay Vintage. Ez egy spanyol babakocsi, strapabíró, szerintem szép is. Ennek teljesen le lehet csupaszítani a vázát, csak az éppen aktuális dolgot teszed rá. Lehet hozzá mózest is venni és olyan autós hordozója van, ami sokkal nagyobb, mint a szokványosok és vízszintesig dönthető a hátrésze. Tehát mózes nélkül is jó.
2014. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kell cipelnem, mert kertes házba lakunk
2014. máj. 5. 18:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Bergon q12. Imádom, egy álom kocsi.
2014. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!