Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legkönyebb, legprakti...

Melyik a legkönyebb, legpraktikusabb multifunkciós babakocsi?

Figyelt kérdés

A szempontjaim:

1. legyen nagyon könnyű, mert sok lépcsőn kell lecipelni

2. a tartozékokat nagyon egyszerűen lehetessen felszerelni, összecsukni

3. legyen kicsi, könnyen manőverezhető, ami könnyen befér szűkebb ajtókon is

Szóval valami nagyon mobil, könnyű, egyszerű szerkezetre lenne szükségem 100 000 Ft-ig.


2014. máj. 13. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, multiba ez az egyik legkönyebb 9kg csak. A többi szinte mind 10 kg fölött van.

[link]

2014. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
göröngyös útra v simára kellene?
2014. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mays ***** válasza:
Pierre cardint hasznalunk, varosba szerintem jo.
2014. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Hauck Viper Trionk van, kategóriájában könnyű és nem is drága. Egyszerű váltogatni a funkciókat. Brendonban kapható, ott ki is tudod próbálni, megfelel-e nektek.
2014. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hauck!

Nekem ilyenem van, nagyon kis praktikus, hét és fél kilós:

Hauck Shopper Trio Set: [link]

de lehet, hogy ez szimpatikusabb:

[link]

Condor All in one

2014. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is Hauck Shoppert vettünk! Könnyen cserélhetők az elemek, könnyű, és tényleg kicsi helyekre is befér, ahova más átlagos kocsi nem. Összecsukva is tudom jól tárolni.
2014. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont ilyet keresek én is. Multifunkciós, könnyű (a 150 centimmel és alig 50 kilómmal kellene lépcsőn le és fel cipelnem), kis autóba is beférjen (Suzuki Marutti), tartozékok könnyen kezelhetőek, könnyen manőverezhető.

A Hauck Malibu az egyik ilyen, de azt mondják, hogy elég mindjárt szétesik érzése van az embernek és valóban nem től strapabíró.

A másik, amit találtam ebben a könnyű kategóriában az a Chicco Enjoy Fun. Ennek nézz utána! (mindkettőnél az bajom, hogy a kar nem átfordíthatós és a sportrész sem tehető fel kétféleképpen, szóval a gyerek nem tud felém is fordulva benne lenni, csak a külvilág felé fordulva), és a Haucknál plusz negatív pont, hogy a tolókar magassága nem állítható.

Egyébként mindkettő alig 7-8 kilós, az autós hordozójuk is csak 4 kiló. Csak göröngyös, nem túl jó városi utakon nem tudom, hogy mennyire strapabírók a kis kerekek.

2014. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah, és a Hauck Malibunak gyárilag nincs a sportrészhez lábzsákja.
2014. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Jártam nemrég egy bababoltban és ledöbbentem, hogy szinte mindegyik babakocsi akkora volt, mint egy tank. Tegnap benéztünk a Brendonba is. Gondoltam körbenézek először: a második babakocsi amit kiszúrtam, pont a Hauck Shopper Trio Set volt. Ez az elsővel ellentétben nem akart felborulni, mikor azt próbálgattam, milyen egy kézzel irányítani! Stabil, párom a hosszú karjaival egy kézzel tudta forgatni a tengelye körül, mint egy bevásárlókocsit. Szuperkönnyű, egy olyan ügyetlen is tudja kormányozni mint én és a legkisebb modellek egyike volt. Ezzel tuti, hogy elférek majd a boltban a sorok között, nem kell azon izgulnom, hogy kit blokkolok vele, vagy mit verek le, ha rosszul fordulok. Igazatok van, szuper! Beleszerettem! Már alig várom, hogy a Picúrkánkat tolhassam benne! Lábzsákot meg majd veszünk hozzá külön, ha kelleni fog.
2014. máj. 16. 12:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi a "tesztelést" Akkor a Chicco Enjoy Fun mellé lehetőségként megtartom a Hauck Shoppert is :-)
2014. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!