Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák!? Milyen babakocsit...

Anyukák!? Milyen babakocsit vegyek, majd a születendô gyermekemnek?

Figyelt kérdés

Zöld szinre gondoltam! Sajnos a szüleim nem segítenek semmibe, mert gyermeket varok! :( itt kèrek tõletek segitsèget! Linket küldjetek ami az àra is fel van tüntetve kepet is!

Igazàból azt sem tudom milyen àgyat vegyek!? :( el vagyok keseredve :(

hosszu lenne leirni! :( meg nem fogok szulni de elore szeretnem tudni kb mi mennyibe kerul hogy eltudjuk kezdeni gyujteni a penzt a parommal.

Kerlek benneteket segitsetek!


2014. máj. 30. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Miert kellene a szuleidnek segiteni??? HA a gyerekvallalashoz eleg felnott vagy, akkor egy babakocsi vasarlas se okozhat gondot, sot az agy se. bar gondolom nagyon gyerek vagy meg, ha a Google hasznalata sem megy es a legfontosabb kovetelmeny, hogy zold legyen a babkocsi. Biztos jo otlet a gyerek?
2014. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elég széles a paletta, ami tetszik olyat. Vehetsz újat, használtat, a lényeg, hogy nézd az útviszonyokat, az évszakot amikor születik a baba, cipelni kell e vagy sem stb. Gondolom téli baba lesz, célszerű a mózes. Ha cipelni nem kell, akkor nagy is lehet. A bolygósítható kerekűt én nem ajánlom, inkább a simát, egyszerűbb vele közlekedni. Ágyból szintén használt, új 60x120as vagy 70x140-es kókusz vagy szivacs matraccal, amelyik tetszik.
2014. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Tudod kedves elso!!!

Mi nem szamitottunk ra hogy babank lesz mert a doki azt mondta nem lehet gyermeket! Tessek babat varok es boldogok vagyunk a parommal. A szuleim anno azt mondtak hogy segitek ha babam lesz ahhoz kepest szarnak a fejemre es azt mondtak vetetsem el!! 26 eves vagyok a parom 27. Sose kertem penzt toluk se tamogatast.

Van hazunk is!! En azt hittem orulni fognak neki h lesz unokajuk de tevedtem! Amugy meg feltettem egy olyan kerdest a csaladi kapcsolat egyeb kerdes kategoriaba olyat hogy : Belenyugodnak, elfogadjak?


Ha elolvastad utana johetsz ide irni es pampogni!!! KOSzonom


Amugy a kerdesre szeretnek valaszt kapni!!!


Masodik valaszolo februari lesz a gyermek :)

2014. máj. 30. 20:08
 4/20 anonim ***** válasza:

Babakocsinak szerintem ez jó lehet, a funkciói elég széleskörűen lefedik az igényeket. Továbbá megfizethető.

[link]

Babaágynak ez tökéletes.

[link]

2014. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Utolso ! Koszonom a segitseget! :)
2014. máj. 30. 20:24
 6/20 A kérdező kommentje:
4-5 valaszolo ment a zold kez :)
2014. máj. 30. 20:26
 7/20 anonim ***** válasza:

Mi IKEA rácsos ágyat veszünk, annak újan is jó az ára. Ott veszünk egy pelenkázóasztalt, matracot és egy kiskádat, bilit, hálózsákot is. Azt néztük, hogy ott elég olcsó.

Babakocsit pedig minőségesebbet, de azt használtan, mert újan a jó minőségűek meghaladják azt az összeget amit rászánnk. Babaruhákból nehogy sokat költs újra, mert használtan neten és turkálókban is nagyon jókat lehet találni. És ezt nem igénytelenségből mondom, hanem mert a babák olyan gyorsan nőnek, hogy nem tudják elhordani a cuccaikat, tehát a használt kisruhák, rugdalózók sem lestrapáltak. Számolj azzal, hogy ruhából egy méretből sem kell sok, mert a kis bodykat, rugdalózókat egy hónap alatt teljesen kinőhetik.

És jól nézz utána, hogy ne vegyél nagyon sok felesleges dolgot, mert a babaipar mindent meg akar ám vetetni az anyukákkal. Az anyukákat meg hormonálisan elkapja ám a vásárlási hév :-)

2014. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én idén februárban szültem. Nekem is zöld kocsim van, ilyen: [link]

Nekem már a 3. babám van, sajnos az első kocsinkat eladtam, így kellet egy másik.

Az első 2 gyerekemnek ilyen kocsija volt: [link] Igaz, ez nincs zöldben, de ha nem szeretnél többfunkciós babakocsit, akkor ez is jó, vagy a Graco kocsik is nagyon jók: [link] Bár én azért vettem mózeskosarasat, mert ugye februári baba, az első két gyerekem tavaszi és nyári volt.

Ha van autótok babahordozó is kell, amit elsőre linkeltem, ahhoz jár hordozó és azt hiszem a Gracohoz is.

Kiságynak az teljesen jó,amit már linkeltek 9 ezer forintért. Én kókuszmatracot ajánlok bele, 60X120-as méretben már 8-9 ezer körül lehet kapni.

Ágyneműt én olyat vettem, amihez takaró, párna és rácsvédő jár, baldachint feleslegesnek tartom. Ez is zöld:) : [link] Ez volt, csak zöld és fehér színben.

Külön pelenkázószekrényt nem vettem, hanem kiságyra tehető pelenkázólapot: [link]

2014. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. A babakocsiba még bundazsákot is vettem és használtam is, ugye sokminden függ az időjárástól. Február 19-én szültem, de 2 hét múlva már muszáj volt babakocsizni a tesók miatt is, így jól jött a bundazsák: [link] Csak én zöldbe vettem. Egyébként ajánlom a budaörsi Elefáni bababoltot, én mindent ott vettem meg.
2014. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon koszonom szepen ezt a sok segitseget!!!!!! :)

Vegig fogjuk nezni a parommal :) nagyon orulunk hogy segitettek :)

2014. máj. 30. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!