Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke babakocsi külföldön...

Stokke babakocsi külföldön hol található és mennyibe kerül? pl. : Így: Magyarország 280 ezer Ft.

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Mindennel együtt itthon sem ennyibe kerül, esetleg csak használtan. Miért akarsz így kitolni azzal a gyerekkel???
2014. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

óóóó én nem akarok! Nekem teljesen más van! Ami igazán kényelmes a gyereknek! Mi nagyon szeretjük :D



Csak kíváncsi voltam h kint mennyibe kerül!! Érdekel hogy mennyi a különbség kint és itt :D Mert sok embertől hallottam h annyira dicséri!

2014. máj. 31. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz szét az ebay.com-on...
2014. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kint? Ukrajna? Vagy Ny-európa? vagy Chicago?


Nem ennyibe kerül itthon sem, mert ez tartozékok nélküli ár, nekem ilyen van, mi nagyon szeretjük.:) Dizájnos, nagyon jó tolni, a baba magasan van, jól kilát, igazán praktikus:)

2014. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kint az takarta,hogy Magyarországon kívül!


Tartozékkal, mindennel együtt mennyi volt?

2014. máj. 31. 14:28
 6/11 aHermann ***** válasza:

Szia!

Csak egy helyre beírva dobta ki, hogy Németországban újonnan kb. 1000 euró, míg használtan 3-400 eurótól kapható. Szettes ár (mózes, sport, hordozó).

2014. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Angliaban(Mothercare bolt) £1148.
2014. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon sem 280000.

[link]

Az alaphoz elég sok mindent venni kell, még ha nincsenek is kirívó igényeid.

Ugyanez van másutt is, a tartozékokat is meg kell venned, az nincs az alapárban.

Németország: [link]

USA: [link]

UK: [link]

2014. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 descent válasza:
47%
Beteg dolog ennyit kiadni egy babakocsiért. Még akkor is, ha anyagilag nem okoz gondot.
2014. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szilágyi Bernadett válasza:
63%

Nekunk most Stokke van es nem erzem beteg dolognak, hogy kiadtam erte annyi penzt. Pedig azt hiszem 5 gyerek utan igazan elmondhatom, hogy jopar babakocsit kiprobaltam es nem aldozok marhasagokra. Eleinte en sem ertettem, minek ennyiert egy Stokke babakocsi, ugysem jo semmire. Most is azt mondom, hogy bizonyos helyekre nem alkalmas. Ott ahol pl. sok a lepcso es emelni kell. En mondjuk meg nem talaltam rajta fogast az emeleshez. Viszont cserebe egy kezzel erolkodes nelkul lehet tolni, olyan mintha mas babakocsit uresen tolnal. A kupolaja nagyon jol arnyekol, iszonyu konnyu vele manoverezni es a magasan ulo baba nemcsak hogy kevesebbet kap a lent gyulo szmogbol, de kozelebb is van hozzam.

Ugyhogy azt kell irjam, aki igy lefikazza a Stokket anelkul, hogy meg sosem probalta ki, az inkabb ne okoskodjon ennyire.

2014. jún. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!