Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A kislányom mindig beleizzad...

A kislányom mindig beleizzad a hordozóba, szerintetek érdemes ilyen nyári üléshuzatot venni?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 12. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebbe is beleizzadna, csak a frottír jobban magába szívja a nedvességet, mint a hordozó anyaga. Annyi, hogy nem a rucija lesz annyira vizes, hanem a huzat. Nem sokat ér, mi nem is használjuk. A feje ugyan úgy izzad.
2014. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vettem, de ugyan úgy tiszta víz a fiam benne.
2014. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk, de ugyan úgy ül az izzadságban. Maximum egy fokon túl ez felszívja, és levegőzteti a hátánál, nem olvad bele az ülésbe. A semminél jobb, de ez nem fogja meggátolni a gyereket az izzadásban- nem csodaszer :) A kis fején mindig patakokban ömlik az izzadság.
2014. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk is ez a problémánk és én is gondolkoztam, érdemes-e ilyent venni. De akkor nem fogok. Azt hittem, csak ő ennyire extrém izzadós. Nagyon sajnálom, mert mindegy tél vagy nyár, teljesen leizzad, bodyban ültetjük bele amikor csak tudjuk, de a feje így is tiszta víz. Elkérnek egy vagyont az ülésekért, csak a biztonságra figyelnek, a kényelemre, konfortra egyáltalán nem. Én az anyukákat sem értem meg, akik képesek hordozóban tologatni a gyereküket, borzasztó lehet szegény gyereknek, egy órán túl pedig szünet nélkül egyébként is egészségtelen anatómiai szempontból.
2014. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sajnos megvettem, mert mire kaptam választ addigra megrendeltem, hát igazuk volt, tényleg nem egy nagy szám. Valamennyit felfog, de a tökéletestől messze van.
2014. jún. 25. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!