Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek mennyit ér ez a...

Szerintetek mennyit ér ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 27. 10:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Sosem vennék fehér babakocsit, ezért nehéz a kérdés. Szépnek szép, unpraktikus, de ha hibátlan, akkor talán 50-et megér annak, aki szereti a világos, kényes színeket.
2014. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik, de nem tudom mennyit ér
2014. jún. 27. 10:48
 3/22 anonim ***** válasza:
A színe miatt nem venném meg,egyébként max. 100 ezret érne nekem.
2014. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem venném meg túl világos, minden nap mosni kellene a huzatát.
2014. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem babakocsiba a fehéret de amúgy nagyon tetszetős. Ha tudod a márkát nézd meg neten mennyiért fut újonnan aztán keress rá más színben ki mennyiért adja. Nehéz eldönteni de szerintem ha minden meg van hozzá és nincs hibája a váznak akkor 50 ezret szerintem is megér.
2014. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az eredeti ára 150 e ft, szóval ha jó állapotban van, akkor simán megéri a 70-et.
2014. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nekem a harmadik babám lesz.

Eddig volt világos és sötét babakocsim is.

A tapasztalatom az, hogy a világosat sokkal könnyebb tisztán tartani. Nem fakul a naptól és ha rendszeresen mosom gépben, a mosás sem fakítja ki. A sötét babakocsijaim mind csúnyák lettek egy nyár után, mert a nap kiszívta őket.

2014. jún. 27. 11:00
 8/22 anonim ***** válasza:

Fehéret én sem vennék, főleg ha már a baba esetleg egyedül rágcsál benne valamit, majd jól összekeni.

Kicsik a kerekei, csak sima betonon jók. Szerintem drága is, 70 ezret nem adnék érte, főleg, hogy tuti lecserélnéd 1 év múlva, mert nagy lesz, kell majd kisebb kocsi, plusz teljesen össze lesz kenve a huzat. Nem tudom, az előző tulaj is csak a gyerek 6 hónapos koráig használta, gondolom utána kénye lett volna használni, ebből kiindulva biztos megkímélt, de gondolj bele, hogy neked megéri-e 70 ezer forintért, hogy majd te is lecseréld és még kevesebbért tudd majd eladni, mert sajnálni fogod, hogy a rakoncátlan babód leigya vagy leegye.

2014. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Biztos nem mosnám minden nap, mert a gyerek kb. 6 hónapos kora után tuti kell majd. Nekem is 3 gyerekem van, világos színű babakocsim sosem volt, de a sötéteknek sem lett semmi baja. Volt piros-fekete, most zöld-fekete van, semmi. Ráadásul a piros-feketét 2 gyerekem is használta, úgy adtam el, mintha új lenne, pedig ritkán mostam és nem egyszer ettek a kocsiban.
2014. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
En se vennek feheret,hamar lesz nagyon koszos..szerintem 100at nem er azert mar kapsz uj feher jobb fajta babakocsit a brendonba..ha ennyire tetszik 50et neked biztos megèr!
2014. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!