Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek mennyit ér ez a...

Szerintetek mennyit ér ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 27. 10:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez nem fehér hanem bézs
2014. jún. 27. 11:40
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Akkor bézs nem értem most miért kell kötekedned!!Vedd meg akkor ha neked tetszik!!
2014. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőméknek ilyen babakocsijuk van, szintén világos színben, de nem koszos, és nem is tisztogatja állandóan. Viszont tényleg csak hibátlan útviszonyokra jó, mert rettenetesen inog, csörög-zörög. Mintha szét akarna esni a gyerek alatt. Szóval én nem adnék érte szinte semmit, mert rossz érzés benne tolni a kicsit :(. Előnye,h viszonylag könnyű, kicsire össze lehet csukni és tényleg szép. Mielőtt megrendelnéd, próbálj ki egyet. Barátnőmék az Elefániban vették Budaörsön.
2014. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem kötekedem, de tényleg más a fehér és a bézs.

Attól, hogy valakinek világos babakocsija, nem jelenti azt, hogy koszos babakocsiban ül a gyerek

2014. jún. 27. 12:27
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy tetszik-e, hanem, hogy mennyit ér
2014. jún. 27. 12:37
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
Ó meg még le is pontozol hát szép vagy mondhatom!!vedd meg annyiért amenyid van de utána ne ide gyere sírni!!!
2014. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult dolog ez. Mivel használt, az eredeti ár felét éri maximum, ha nincs hibája.

A garancia nem sokat ér ebben az esetben, hacsak nem máris használatba kerülne a kocsi. Ha most félidős a kismama, már alig tudná kihasználni, ha mégis probléma lenne vele. Persze kérdés még az is, hol vásárolták, van-e helyi szerviz vagy utazni kéne vele.


Ráadásul igaza van az előttem szólóknak, hogy számít a szín egy babakocsi értékének megállapításánál, hisz ez a világos bézs szín tényleg csak ünnepnapi babakocsinak való.

Tehát 60-70ezer között van a reális ára.

(az eladó másutt is hirdeti, 92000-ért, sztem ennyi a minimálár is)

2014. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én 100.000 Ft-ot már nem adnék érte, mert akcióban most 120.000 Ft az új. 80.000-ig mennék el. Egyébként nekem nagyon tetszik, nekem is három gyerekem van, ha lenne negyedik, én is ilyet vennék ( nemrég nézegettem, baráti körben baba jön, és felmerült a babakocsi kérdés.)
2014. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Miért kell majdnem minden kérdésben a pontozást taglalni?


Majdnem minden kérdés válaszaiban felmerül, hogy ki pontozott és hogyan

2014. jún. 27. 13:30
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez egy praktikus, jo kocsi. Akar bezs,akar feher. Ha az uj ara 140.000 Ft, akkor fel aron realis hasznaltan. Cam mulrifunkcios kocsikat (nem pont ezt a tipust, de esernyore csukhatot, 3 reszest, krem vagy drapp, tehat vilagos szinben, igaz kovek nelkul) ujonnan mar 90e Ft-ert tudsz venni. (pl. Az Elefaniban)
2014. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!