Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek Bebetto Magelan...

Kittyke123 kérdése:

Van valakinek Bebetto Magelan sportkocsija? Elegedett vele?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ilyen van. Nagyon szeretem én is és a lányom is. Könnyű vele közlekedni, könnyű tolni, minden hova bejutok vele. Kisvárosban élünk földút, beton, kavics, mindenen elmegy. Alul a kosara egy bevásárlásra való cuccot elbír. A kupoláját majdnem teljesen le lehet hajtani, így sehogysem süt a szemébe a nap. Van hozzá lábzsák is azt még nem próbáltuk, de strapabírónak tűnik. Lapra csukható így kocsiban kicsit több helyet foglal, de a kerekei nagyon könnyen leszedhetők, és a kocsit ismegy mozdulat összecsukni, kinyitni. Nekem ma szürke-pink változat van , nagyon tetszik.
2014. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!