Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » JPMBB (zsömbi) kendő vagy...

JPMBB (zsömbi) kendő vagy karikás Pöti?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hetes, 4.400 gr és 60 cm. Jó nagy baba. Szeretném hordozni.

Nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne jobb választás?

Amire szeretném használni: tudjunk vele (majd) boltba, postára.... stb.... menni. Ne kelljen mindig ki-be pakolni a babakocsit az autóból.

Most vettünk házat, ott is sok lesz a munka. Én felügyelem majd vsz a dolgokat és ugye a pici velem lesz.

Jó lenne rugalmasnak lenni a mozgás szempontjából.

Illetve, ha esetleg elérkezik a hasfájós korszak, szeretném , ha ez egy lehetőség lenne, hogy megnyugodjon.


Később szeretnék mei-tai-t, vagy csatos hordozót venni.


Köszönöm.


2014. aug. 2. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Én karikást vennék, a zsömbit 7 kg fölött nem tudod használni, és azt elég hamar el fogja érni. Csak arra figyelj, hogy váltott oldalon használd, mert az meg félvállas...
2014. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.,a zsömbi nem olyan mint egy sima rugalmas. 14 kilóig használható.


kérdező, mindenképpen próbáld ki mindkettőt mielőtt megvennéd.

az is lehet, hogy nektek egyik sem jön be majd.

szövött kendőben nem gondolkodtál? :)

2014. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Nagyon hasznos volt. Igen, a súlya vsz gyorsan gyarapodik majd.
2014. aug. 2. 17:47
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 2.

De, gondolkodtam abban is, csak tényleg olyan kellene, amit gyorsan magamra tudok kötni.

Ja, igen 0 a tapasztalatom. Full kezdő lennék hordozásban. És Székesfehérvárról írok. Ha esetleg valaki tud olyan helyet, ahol ki lehet ezeket a dolgokat próbálni..... :)

2014. aug. 2. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozz Facebookon a Babahordozás - kérdések és válaszok csoporthoz! Hordozási tanácsadóktól és tapasztalt hordozó anyukáktól tudsz tanácsot, segítséget kérni :)
2014. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Zsömbit használtam, nagyon szerettem. Szerintem a Zsömbit jobban ki tudod használni, mert később hátra is tudsz vele kötni.
2014. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!