Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van itt olyan, akinek NANIA...

Van itt olyan, akinek NANIA (bármilyen méretű) gyereküléssel volt autóbalesete?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy az ülés mennyire roncsolódott, milyen mértékben tört össze és milyen mértékben védte meg a gyermeket?

A gyermek mekkora és milyen sérülést szenvedett az ülésben?

Illetve a sérülése valóban az ülésnek köszönhető vagy inkább pl. betört ablaknak?


2014. aug. 13. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ez elég fura és morbid kérdés. Sok választ nem fogsz kapni.
2014. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Ezeket az üléseket tesztelik forgalomba helyezés előtt. Keress ilyen írásokat inkább.

Én értem, hogy arra vagy kíváncsi, mennyire jó a tesztje, de könyörgöm, akinek neadjisten balesetet szenvedett a babája, szted részletezni fogja a te kedvedért?

2014. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Annyian szidják ezt a márkát, hogy kíváncsi vagyok, van-e olyan, akinek valóban volt problémája ezzel a márkával vagy csak mondja a magáét.

Átélt-e esetleg valaki olyat, hogy egy kisebb koccanásban megtört a műanyag része az ülés vázának, stb?!

Nyilván nem arra vagyok kíváncsi, hogy meghalt-e valakinek ilyen márkájú ülésben a gyereke vagy sem?!

Több száz ezres ülésben is halt már meg gyermek, de ez most lényegtelen nem ide tartozik.


Ülés tesztet nem találtam erről a márkáról sem, mint sok ezer másik márkáról sem.

2014. aug. 13. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hónapos gyereket alig tudtam belekötni, olyan rövid volt az öv.
2014. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nekünk volt balesetünk,egyáltalán nem roncsolódott.Most is megvan,ha megyünk valahova azt használjuk.
2014. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Jan 1-én történt,osztrák autópályán.Lányom 23 hónapos volt akkor,semmi baja nem lett.
2014. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vettünk nem régen ülést, így jól beleástam magam a témába, több üzletben jártunk, több eladóval beszéltünk is. A mostani ülések közel ugyanannyira biztonságosak és nagyon ritka, hogy a 20 000 Ft-os Nania ne védené meg annyira, mint a 100 000 Ft-os Römer (Lehet, persze, de nagyon sok véletlennek kell ehhez összejönnie). Sokszor a márkáját fizeted meg, illetve a huzat minőségét (mennyire kopik, milyen jól tisztítható, stb.), kényelmi funkciókat (fordítható funkció, pohártartó, cserélhető design-huzatok, akárhány fokozatba történő dönthetőség, stb.) és a kezelhetőséget (milyen könnyű bekötni, behelyezési macera, stb.). Ezek az ülések komoly teszteken mennek át, hogy forgalomba kerülhessenek, tehát az alapbiztonságot mindegyik meg fogja adni.
2014. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!