Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol adtátok el a babakocsitokat?

Hol adtátok el a babakocsitokat?

Figyelt kérdés

Van egy alig használt újszülött babakocsink, amitől megszeretnék válni.

OLX és a jófogáson már fent van.

Illetve két FB-s csoportban is.


Tippek hova lehetne még feltenni?


2014. aug. 14. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én mindent vaterán keresek először. Rakd fel oda is. Licit árnak beírod a 40.000-et, ha valaki licitál rá és lejár az aukció akkor 40.000-ért elvitte. Mellette adj meg fix árat, ha valaki mindenképpen elvinné, akkor elviheti 45-50eft-ért. Ha több licit is érkezik nem biztos hogy csak 40-et kapsz érte. Nem értem miért írtad az 1-2 ezer forintot. Nem 1ft-os aukcióként kell felrakni.
2014. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is OLX-en adtam el, igaz eddig csak egyet, és az is hónapok alatt ment el (kb. 2-3 hónap), de jó áron sikerült eladnom, nem a feléért. Olcsóbban előbb is elvitték volna, de én nem szerettem volna, mert nagyon keveset használt, tényleg jó állapotú volt.
2014. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem értelek. Minimálárra felrakod a vaterára, ilyen egyszerű. 2. voltam
2014. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én kitettem a facebook üzenőfalamra egyik késő este, kettő óra múlva a 8 km-ről érdeklődtek utána, másnap délután el is vitték. Nem olcsó kategória volt, és fix árat adta meg.
2014. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!