Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek az ciki hogy anyu...

Szerintetek az ciki hogy anyu olyan gyerekülést vett nekem amibe benne vannak az övek?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok de sajnos elég alacsony és ott ahol vettük az ülés az eladó mondta hogy a magasságom miatt ilyen kell.
2014. aug. 19. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
semmi ciki nincs benne... a legfontosabb a biztonságod!
2014. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki az, hogy biztonságosan utazol :)

viszont nem nagyon értem miért, 11 évesen kötve hiszem, hogy annyira alacsony vagy, hogy kell az ülés saját öve!

mekkora vagy?

nekem 5 éves a fiam, 118cm és már az autó övét használjuk, az ülés csak megemeli (és persze oldalról védi), hogy jó helyen menjen az autó öve. egyébként az ülés öve a válla alól jött már, ezért kellett kivennünk, mert akkor már nem lehet használni. neked a vállad fölött jön az öv ha bekötöd magad?

2014. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
jó csak 5 pontos övvel vagyok becsatolva és anyum szorosra szokta húzni ami kicsit kényelmetlen...
2014. aug. 19. 12:09
 4/21 A kérdező kommentje:
136 centi vagyok amúgy. a gyerekülés öve a vállaim fölöt van egy kicsit
2014. aug. 19. 12:14
 5/21 anonim ***** válasza:
Simán lehet már olyan ülést használni, amit a kocsi saját övével kell bekötni.
2014. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
mondtam anyunak de annyit mndott hogy szokjam meg hogy így vagyok becsatolva..
2014. aug. 19. 12:27
 7/21 anonim ***** válasza:
120 cm a fiam, DE már neki is az autó biztonsági övével becsatolható gyerekülést ajánlottak, mert az 5 pontost már kinőtte szerintük (egyébként 7 éves). Szegény lány! bocsi, nem tudok mit írni, csak a tapasztalatom!kicserélni nem lehetne?
2014. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire ciki, de sokkal biztonságosabb, mint az autó öve. És sajnos szorosan kell meghúzni.

Milyen ülés?

2014. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy kicserélné mert direkt vett ilyet nekem. csak cikisnek tartom mert úgy övez be hogy terpeszbe széthúzza a lábam és amikor meg becsatol utánna párszor húz rajta amig elég szoros nem lesz... először kicsit kényelmetlen mert a lábam közötti öv idegesít de utánna már jó kényelmes
2014. aug. 19. 12:44
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukád beteg, mániákusan félt, hogy valami bajod lesz autóbaleset során. Ez nem egészséges, neked a 15-36 kg-os ülés is elég, sőt, ha elmúltál 135 cm, akkor ha jól tudom, magasító is elég.

Cikinek nem ciki, csak a haverok előtt, ha meglátják, amúgy biztonságos, de szerintem nem normális dolog 11 évesen.

2014. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!