Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Peg Perego Book babakocsiról...

Peg Perego Book babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, beleszerettünk, de tartunk a kerekeitől, mivel nem felfújhatósak, hanem tömörek, és nem tudom hogy elég nagyok-e ahhoz, hogy elnyeljék a rázkódást. Kinek van ilyen kocsija? Egyéb tapasztalatok, előnyök/hátrányok a babakocsiról? Annyira új típus még a "book", hogy alig találok róla infot a neten.

2014. szept. 6. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt néztem ki, és pont ugyanez a parám. Viszont egyre többet látok belőle használatban, szóval annyira rossz nem lehet. Vélemények engem is érdekelnek. Élőben a rugózása jónak tűnt.
2014. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekünk az van,geo színben! és Imádjuk,én is és a kisfiam is(14 hónapos). Pont annyi rázkódása van amennyi kell hogy legyen. Ráadásul mi 1.emeletre cipeljük fel, úgy hogy egyik kézbe Babóca másikba a book. Amúgy mi Abc design Cobrát cseréltük le rá. Mindkettőt újonnan vettük. A kerekei az egyik legjobb tulajdonsága,nagyon könnyű takarítani. Tapasztalat még annyi,hogy a sportrésznek a karfáját a kisfiam úgy használja hogy felteszi rá a lábát,kényelembe vágja magát.
2014. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat h belekérdezek, de miért cseréltétek le az ABC Cobrát?
2014. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azért mert a szövet elkezdett szakadni,meg az első kerék instabil volt fél év után,egyik ismerősőméknek meg ki is tört az első kerék pedig mindketten jó minőségű útfelületen használtuk.
2014. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is Peg perego Book Plust vettünk Geo színben. Nekem nagyon megtetszett, jól felszerelt. Még nem született meg a babuci, uh. saját tapasztalatom nincs, de nagyon jó véleményekkel vannak róla. Remélem nekünk is beválik majd. :-) 36 hkm.
2014. szept. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Eddig ez bíztatóan hangzik! Valakinek van még esetleg tapasztalata a kerekekkel? Más egyéb vélemény, észrevétel?
2014. szept. 11. 23:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekunk is ilyen van. A kerekei jok, nincs vele gond, viszont szerintem a rugozasa nulla, az lehetne sokkal jobb. A sport resz nagyon praktikus, a tolo kar kicsit nyeklik nyaklik, de ez tipus jelenseg.A hordozo iszonyatosan hamar bolyhosodik, es a mozesbe erdemes betetet tenni mert nem teljesen egyenes es nem is tul kenyelmes. Sztem picit nehez, de csukni nyitni alom konnyu. Jo minoseg, az ara viszont horror. Kozepes arfekvesen sztem ez a legjobb, egy kisauto arat meg nem eri meg egyik babakocsi sem:) Sztem jo valasztas! Udv
2014. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hú ez jól hangzik csukni-nyitni és könnyen tolni ezek a legfontosabbak.

Meg hogy vadiúj legyen, én használtat nem vennék.

Ha benne van a mózeskosár, lábzsák, sportrész, esővédő és pelenkázótáska akkor elég jó az ára.

Elég sokmindent adnak bele.

Én a Book Plus Completo Modular Silver-t néztem ki, van erről is tapasztalata valakinek? Bár szerintem túl sok jelentőse nem lehet, hogy melyik modellt is választjuk.

2014. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!