Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozókendővel/kenguruval...

Hordozókendővel/kenguruval lehet biciklizni?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy veszélyes, mert eleshetek és a többi, hanem hogy a rendőr megbüntet e érte, vagy szabad e.
2014. szept. 18. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem nem. A gyerek hordozása biciklin szerintem szabályokhoz kötött, rengeteg biciklis gyerekülés van, azt figyelik, szerintem. Ennek ellenére, jó eséllyel, senkit nem érdekel, hogy mentek, ha nem egy négysávoson akarsz biciklizni, hanem bicikliúton, vagy kis faluban, stb.


(És igen, én is hordozó-mániás vagyok, a legjobb dolog a világon, de te is belátod, hogy borzasztóan balesetveszélyes. Ha csak ráhajtasz egy kőre, vagy ne te legyél a hibás, belédjön valaki, akkor jó eséllyel súlyos sérülés lesz a vége. Nem véletlenül találták ki a gyereküléseket.)

2014. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. szept. 18. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szabályos és megbüntethetnek érte. Nem tudom, mennyivel biztonságosabb a gyerekülés, azzal is el lehet esni simán. Szerintem nem lenne rossz dolog, láttam már olyat, aki próbálkozott vele, de én sosem mertem.
2014. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem arra kell, hogy a nagy fiamat el tudjam vinni az oviba. Van babakocsink, de egyedül vagyok 2 gyerekkel, az utca tele kutyával és nem tesznek ellenük semmit, hiába a sok bejelentés. Már lassan ki sem merek menni. Bicajjal pedig tudok akár kerülni is, ha meglátok egy kutyát, de a kicsi még csak 3 hós, fektethető kengurum van, az ovi a sarkon.
2014. szept. 22. 10:27
 5/5 törzsmókus válasza:

Sajnos hivatalosan nem. Egy apuka tapasztalai és levelezése a hatóságokkal:

[link]

2019. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!