Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyik babakocsi...

Szerintetek melyik babakocsi illik fiuhoz?

Figyelt kérdés

Nekem a fekete alapon feher pottyos, paromnak a barna alapon feher pottyos tetszik. Szerinte a fekete az nagyon csajos. Szerintetek? Segitetek nekunk?

[link]

[link]



2014. szept. 21. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A fekete szerintem is lanyos,de nekem nem tetszik a barna Sem.Inkabb kek,de csakis egyszinü.
2014. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barna. Fekete tényleg csajos.
2014. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fekete a lánynak,barna a fiúnak.
2014. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fekete nagyon lányos,de szerintem a másik sem az igazi
2014. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kell választani, akkor én a barnát választanám kisfiúnak, de szerintem nem nagyon praktikus az ilyen sötét szín, mert nyáron nagyon magába szívja a meleget (meg erről a márkáról sem olvastam túl sok jót, de tudom, nem ez volt a kérdés, bocsi).
2014. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pöttyök miatt lányos. És a fekete alapon a fehér pöttyök jobban érvényesülnek, ezért fiúnak tényleg jobb lenne a barna.
2014. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő lányos.
2014. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anchyka válasza:
Én is kocsin vacilálok...Melyiket válasszam? 1. Kunert Silver Prémium Limitált Multifunkciós 2. Karex Allivio Multifunkciós 3. Bergon Camarelo Q12
2014. szept. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!