Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem kényelmetlen...

Szerintetek nem kényelmetlen ez a babakocsi? Illik ez a szin fiúnak és lánynak is?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 26. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kényelmetlen, a színe is jó mindkét nemnek, csak sajnos nagyon nem jó minőségű babakocsi.
2013. júl. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vennék ilyet, elég gagyinak tűnik!
2013. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó fiùnak és lánynak is. Sztem nem gagyi, azert mert nem vilàghìrű neve van, nem feltétlen gagyi is. Èn is ilyet vettem volna, ha nem kapok hasznàltan, olcsòn ehhez hasonlòt.
2013. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó,de nem bolygós a kereke,ami negatívum.
2013. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem Raf Pol volt, én tudom, hogy gagyi.
2013. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En kulfoldon elek. 20 evesen en sem voltam kesz ra. Sot,23evesen sem. Viszont eltekintve a politikatol biologialiag a noknek gyorsabban ketyeg az ora sajnos. Es ha nem akar szenvedni a teherbeesessel akkor erdemes 30 elott szulni. Ez nem azt jelenti,hogy utana mar nem lehet,de hallottunk mar olyan esetekrol,hogy egeszseges volt mindket szulo megsem jott a baba. En 27evesen dontottem ugy,hogy babat szeretnek. A parommal 5,5eve vagyunk egyutt. Anyagilag nem vagyunk eleresztve. Van sajat kocsink de nincs sajat hazunk. En most dolgozni sem birok a terhessegi tunetek miatt. Szoval merlegeljetek,hogy ha van egy parod akivel tudsz tervezni es esetleg nagyon nehez elethelyzetbe kerultok kitudtok e maszni belole vagy lesz e segitseg pl nagyszuloktol. De ne ez legyen az elso,hogy valaki segit. Nektek kell megoldani. De en azt mondom ha van egy szereto parod akivel tudtok tervezni akkor ne varjatok. Olyan,hogy tokeletes idopont sosem lesz. Hacsak nem vagy olyan szerencses,hogy a szuleid megdobtak jo par millaval erettsegi utan.
2019. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolso vagyok. Kozben a telefonom atdobott egy masik kerdeshez... :D
2019. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!