Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok,...

28 hetes kismama vagyok, ikreket várunk, ti mikor vettétek meg a babakocsit és a fontosabb dolgokat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 30. hét után kezdtünk el vásárolgatni. Igazából eddig dolgoztam, és előtte nem nagyon volt időm nézelődni, vásárolgatni.
2014. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most. Az ikrek egyébként is később jönnek, egy gyereknek is sok minden kell, nemhogy kettőnek. Nagy hassal nem jó dolog mászkálni, se kedved se erőd nincs hozzá. Na meg pénztárcakímélőbb több részletben megvenni ami kell.
2014. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem ikreket várok de én pár nap múlva töltöm a 28. Hetet :) én már 13 hét környékén megvettem a babakocsit( akciós vol) és a kiságyat matraccal.minden be van még csomagolva. Aztán onnantól kezdev vettem a ruhákat újakat használtat turisat. Aztán 26 hetesen jött meg a légzésfigyelő babaforgó a kiságyra( brendonba akció volt éjszaka alvással kapcsolatos cuccokra még ajándék pelenkakuka is volt a gép mellé)éredem lesni a honlapot. Aztán már a kórházi cuccok nagyrésze is meg van csak apróságok kellenek. Nekünk anyagiak miatt könnyebb volt így. Most pelenkából kezdek feltankolni. Szóval már nyugodtan vásárolgassàl hisz neked kettőnek kell!! 😊 boldog babavárást
2014. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elkezdenék már vásárolni,hogy ne legyen egyszerre sok. Nektek ráadásul sok mindenből duplán kell. A babakocsit mi 30 hetesen vettük meg,a többi dolgot csak utána,viszont nekem csak egy babát kellett cipelnem :) azért két babával a pocidban szerintem ne hagyd későbbre,mert ha lecseng ez a viharos idő,akkor egyből jönni fog a meleg,utána pedig megint dögrovás,nagy pocakkal baromi nehéz nyáron,tapasztalat. Boldog babavárást :)
2014. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én mind a két gyereknél a 20. hét után kezdtem nézelődni, a kritikus 25. héttől pedig vásárolni.

Az ikres barátnőmnek már minden kész volt a 28. hétre, mert azt mondta a dokija, az ikrek általában korábban jönnek, több esély a komplikációra, ezért lehet, hogy be is kell feküdnie a kórházba.

Végül a 38. héten születtek a babák, de az utolsó három hétben már járni is alig tudott, akkora volt a pocakja.

2014. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok babakocsi szallitasi ideje 6-8het. Ezzel azert szamolj majd.
2014. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányról ruhák megvoltak, a cumi cumisüveg azt hiszem, 32 hét körül vettem meg, gyerekágyat kinéztem és a férjem megvette mikor megszülettek. Babakocsit kinéztem és a húgom megrendelte mikor megszülettek, kb. 2 hét volt a szállítási idő. Én nagyon babonás vagyok és nem mertem előre megvenni.
2014. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, a 20. het korul kezdtem el megvenni a dolgokat,mostanra mar majdnem minden meg van,csak par aprosag hianyzik.Orulok,hogy nem hagytam a vegere,mert mar most is erzem,hogy megterhelo az 5 percnel tobb seta.Faj a derekam tole.
2014. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28 hetes kismama vagyok én is, pont tegnap vettük meg a kiságyat és egy-két ruhát... eddig nem vásároltunk semmit, most kezdjük, viszont a kiságyat már fel is állítottuk :)
2014. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok!Kinéztem a babakocsit,jövőhéten meg is rendelem,és már a többi dolgot is mert még nem sok minden van,de én is babonás vagyok azért nem vásároltunk eddig,de tovább tényleg nem lehet halogatni mert már most sem könnyű mozogni.Boldog babázást,és babavárást!
2014. máj. 17. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!