Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto Luca babakocsiról...

Bebetto Luca babakocsiról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ezt néztem ki. Első baba lesz, így semmilyen tapasztalatom...

2014. okt. 1. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem Luca-nk, hanem Solaris-unk van. Nincs túl sok különbség a 2 között, talán hasznos lehet a tapasztalatom. Nagyon jó babakocsi, szép, igényes, minden megvan benne, ami nekünk fontos. A hátsó, külső gumikat kellett cserélnünk (1500ft/db), mert már eléggé megkoptak. Igaz, mi nagyon sokat használjuk, nagyon rossz minőségű járdákon, és sokszor túlterheljük a bevásárló kosarát :). Egyedül akkor nem ajánlanám ezeket a kocsikat, ha sokat kell emelgetni. Nem kimondottan nehéz, de ha napi szinten tömegközlekednék, vagy emeletre kéne vinnem, vmi könnyebbet választanék, mert akkor minden kiló számít.
2014. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kertes ház van, nem kell emeletezni, viszont autózunk sokat telekre.
2014. okt. 2. 14:06
 3/7 anonim válasza:
Nekünk is Solarisunk van. Imádom! Szép, nagyon könnyű irányítani, mi is nagyon rossz minőségű utakon használjuk, így jól jönnek a nagy kerekei :) Nagyon jó a rugózása, így nem rázkódik benne a gyerek. Csak pozitívumokat tudok róla mondani!
2014. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kezdek én is átpártolni a Solarisra, mert nincs hátsó tengely, amibe belerúgnék...


Hol és mennyiért vettétek?

2014. okt. 3. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok. 85ezerért vettük/rendeltük a Csepeli bababoltból hordozóval együtt. Én úgy láttam,h csak ők forgalmazzák.
2014. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi is ott vettük. Máshol nem is láttam. Tényleg megéri az árát. Nem utolsó sorban még azt is hozzátenném, hogy megfelelő méretű a babahordozója is. Nézegettem több babahordozót is, de egyik sem volt ennyire "tágas" :) Szóval az én babám már tuti nem férne bele a többibe, pedig 4 hónapos :)
2014. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2014. okt. 7. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!