Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen takaró kell a babára...

Milyen takaró kell a babára és alá a babakocsiban télen?

Figyelt kérdés
Novemberben születik a kisfiam és tanácstalan vagyok,milyen vastagságú takarót kell vásárolnom a babakocsiba!
2014. okt. 13. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk hálózsákunk volt benne, kívül vízhatlan, belül vastag poliészter béléssel. Sosem fázott meg. A talp részén is cipzározható, ha valami miatt ki kellene húzni. A feje alatt is az volt. Szerintem olyant érdemes venni, ami legalább 2 éves koráig jó használatot tesz, ha sokat viszed majd gyalog, vagy kirándulni is. Akik megtehetik, azok a drága birkagyapjú hálózsákokat veszik, ennek az az előnye, hogy melegebb időben is bele lehet tenni a babát, nem izzad bele, viszont tisztítani annál nehezebb, pl. ha majd eszik is a zsákban. Nagy hidegben overált is adtunk rá, úgy tettük a bundazsákba. De nem kell túlöltöztetni, mert könnyen beleizzadhat. Takaróval is megoldható biztosan, de a bundazsák kevésbbé macerás, belecsatolható a babakocsikba, biztonságos melegen van benne. A mienk ehhez hasonló volt: [link]
2014. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne fokem egyenlore efy lepedo van belehajtogatva, és amig ilyen jó idő van, csak egy szőrme labzsakot adok rá a rugi és a body föle. ahogy hüvösödik, 20 fok alatt kap a labzsak fölé egy pokrocot, 15 fok kornyeken megy alá a pokróc fölé pedig egy vastag takaró, 10 foknál alá a vastag fölé meg a mégvastagabb utána meg ráadom amit még lehet :))
2014. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a bundazsák nem volt túlságosan meleg, ha nagyon hideg volt, egy kötött hosszúujjas hálózsákfélét raktam bele bélésnek. Alá és fölé is raktam meleg plédet, ha kellett. Mivel vele vásároltam, az tűnt praktikusabbnak, hogy a bundazsák ne legyen túl meleg, és a takaró legyen inkább meleg, amit könnyen leveszek róla a boltban, nem melegszik túl. A bundazsákon egyébként két sorban volt a cipzár, úgyhogy könnyen le tudtam hajtani róla középen, ha meleg volt valahol, nem kellett levetkőztetni.
2014. okt. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A babakocsiba ( merevfalú mózeses) egy közepesen vastag polár plédet tettem, erre tettem bundazsákban a babát, időjárástól függően ha kellett egy vékonyabb pléd, vagy vastagabb pléd, illetve nagyon hidegnél/szélnél/esett a hó akkor a mózes saját téli takaróját még pluszban feltettem.
2014. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Bundazsákot akkor mindenképpen beszerzek!

Szép napot mindenkinek! :)

2014. okt. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!