Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tényleg balszerencsés úgy...

Tényleg balszerencsés úgy vásárolni babaholmit, hogy nem vagyok terhes még?

Figyelt kérdés

Most van egy kis pénzünk, és vennénk babakocsit, meg pár babaholmit. Aztán becsomagolnánk, és eltennénk. Mindenki azzal jött, hogy mekkora szerencsétlenség úgy venni ilyesmit, hogy nincs baba. Hát én ebben nem hiszek. Én abban hiszek, hogy inkább most vegyem meg, mint akkor, amikor itt a baba, de nincs pénzem.

Ti mit gondoltok erről?


2014. nov. 14. 07:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

NeM ertem, hogyha ezt te eldontotted, annak ellenere, hogy tobben elmondtak a velemenyuket, akkor minek teszed fel a kerdest. Ha itt is megmondjak neked, hogy nem szerencses, mi ertelme van...

Lehetoseg:) tedd el a penzedet rs vedd elo akkor, amikor valoban szukseg lesz ra. Biztos, hogy nem vennek semmit. En meg akkor sem vettem, mikor terhes voltam. Kb hat honaposan vettem meg az elso cuccot. Azonban mindenki mas, ha ugy gondolod neked jo erzes, ha megvan a babakocsi meg egyebek, skkor lelked rajta. Elnezest, de telorol irtam

2014. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
NEM, nem balszerencsés, de addig nem vennék a helyedben, amíg nem leszel tehes, mert elöfordult már olyan, hogy valanek egyáltalán nem, vagy csak évek múlva sikerült teherbe esni, és addigra a babaholmik csak porosodnak. Sokkal okosabb lenne ezt a pénzt betenni a bankba (vagy otthon eltenni) és csak akkor venni babacuccokat, ha már legalább félidös terhes vagy.
2014. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Babakocsit elöre megvenni értelmetlen, mert igen gyakran változik a divat, mire esetleg sikerülne a baba, adddigra tönkremegy az állásban, meg kimegy a divatból. Ugyanis a legtöbbnek évekig tart, mire össszejön a baba.
2014. nov. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
én nem hiszek ilyenekben, de 1-esel értek egyet, tedd el félre a pénzt és akkor ott lesz majd ha szükségetek lesz rá... tudod egyre több esetről hallani, hogy nem jön össze a baba valamilyen oknál fogva (persze nem azért mert előre bevásároltál :) ) és akkor milyen rossz lenne nézegetni, hogy ott áll a padláson-kamrába ti meg csak küzdötök... szóval én inkább ezért nem venném meg...
2014. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem a balszerencse miatt, de egyetértek az előttem szólókkal hogy inkább a pénzt tedd el. Ne vedd el magadtól az örömet, hogy a kis élettel a pocakodban vásárolgass, keresgélj :)
2014. nov. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Amit nem értek: ha most van rá pénzetek, akkor miért nem lehet azt a pénzt FÉLRETENNI és később, amikor már terhes vagy (és meg is marad az embrió, mert bizony az első trimeszterben előfordulhat vetélés), AKKOR felhasználni az összeget?
2014. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem praktikus előre vásárolni.Mondjuk megveszel most egy babakocsit. Mi van, ha két év múlva terhes leszel és kiderül, h ikreket vársz?


Ha a lelkednek jól esik, persze vehetsz pár babaruhát, kis takarót, csak úgy a magad gyönyörűségére.

2014. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Mi van ha meddo vagy, esetleg lombikkal majd 7 ev mulva lesz babad..?
2014. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem vettem semmit terhesen sem, szerencsère mert koraszülött lett a fiam nem tudtuk èletben marad e ....nem bírtam volna még nèzni is a holmoikat....hazajövetele előtt egy nappal vàsàroltunk be.
2014. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyűjtsd a pénzt rá, nem praktikus előre ilyen nagy cuccokat bevenni, csak kerülgeted, ha meg költöztök közben pakolhatjátok, közbe változik az ízlésed, és tényleg megeshet, hogy nehezen jön a baba, és persze nem a balszerencse miatt, de akkor is ráér.
2014. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!