Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2 hetes terhes vagyok. Mit...

2 hetes terhes vagyok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen viszont most állnak be változások. Mindenki, aki kapna végkielégítést (többek között én is), egyesével küldenek el, készítenek ki. Ha most megszüntetik a munkaviszonyom, miből nevelem fel a gyereket? Terhesen nem kellek sehova. Mit tudok tenni?
2014. nov. 13. 21:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
2 hetes terhesség nem létezik!
2014. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%

ha bejelented hogy terhes vagy akkor elvileg nem rughatnak ki!

De 2 hetes terhesség tényleg nincs.

2014. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
32%
Minek akarod megszülni, ha nincs miből felnevelni? A gyerek apja hol van?
2014. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
51%
3-as válaszoló, de egy s*xgfej vagy:)
2014. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
2 hetes terhesség nem létezik, csatlakozom. Orvosi papírod van már a terhességről? Mikor volt az előző mensid és ahhoz képest számolva hány hetes terhes vagy?
2014. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Szóval 29 éves vagyok,párommal 11 éve vagyunk együtt.Utolsó együttlétünk két hete volt,szeretnénk is a babát.Akkor beleadtunk apait-anyait,azóta is folyamatos hánynger ,émelygés,mellfeszülés...stb.Ezért írtam a két hetet. Természetesen a férjem dolgozik,biztos állása van,de nekem attól még szükségem van a gyesre,gyedre...stb.
2014. nov. 13. 23:00
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos h terhes vagy. Ennyi idősen tisztában lehetnèl a dolgokkal. Nincs 2 hetes terhesség, bármitől émelyeghetsz. Az is lehet csak magadba dumálod. Előbb várd meg h megjön e aztán utána gondolkodj.
2014. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet az előző menstruáció első napjától számolják, nem az együttléttől és mivel a nemvárt menstruáció első napjától mutatja ki a teszt, így 4 hetesnél korábbi terhességet nem sok eséllyel tudsz megállapítani. Így te nem 2 hetes terhes vagy.
2014. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Először is kéne egy tesztet csinálnod, mert a tünetek nem bitzos, hogy terhességet jeleznek. Főleg, hogy ilyen hamar nem szoktak jelentkezni a tünetek, csak ha bebeszéled magadnak.
2014. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
A szex utan ket hettel nincsenek tünetek..mivel a terhesség még nem áll fent hcg meg még nem termelődött volna annyi,h bármi tüneted lenne az ég világon!!szal.te még nem vagy terhes!!olvass mar kicsot utána ennyire nem vagy tisztába azzal hogy lesz a kisbaba:))ha kimarad a menstruációd csinálj egy tesztet es után gondolkozhatsz ,peesze csak ha terhes vagy!!
2014. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!