Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Peg-perego pliko p3 többfunkciós?

Peg-perego pliko p3 többfunkciós?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ismeri valaki a peg-perego pliko p3-at? Hirdetésekben látom, hogy néhol hordozóval néhol anélkül van. Szerintetek mindegyiknél le lehet cserélni a sportrészt bébihordóra? Ha valakinek van tapasztalata légyszi írjon. Köszönöm!

2014. nov. 19. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem lecserélni kell a sportrészt, hanem hátrahajtani a háttámlát és beletenni a hordozót. Van két pöcök kétoldalt, amit felhajtasz és belekattan a hordozó alja. Nekem ez volt a legislegnagyobb kedvenc babakocsim! Előtte volt 2 másik (az első gyerekemnél), majd a másodiknak vettem ezt és imádtam, ha kellene új kocsi, megint ilyet vennék! A youtube-on találsz róla bemutató videót, ott meg tudod nézni, hogy mit tud.

Még annyit, hogy városi közlekedésre ajánlom leginkább, olyan helyen, ahol nagyon durva az út, inkább nagyobb kerekű kell. Viszont ezzel a kocsival szuperul lehet manőverezni a boltban, minden liftbe és csomagtartóba befér, hatalmas kosara van, én egy heti bevásárlást is simán elintéztem vele :) Buszra is könnyű vele fel-le szállni, szóval szuper járgány.

2014. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem is városba, boltba beszaladni kell, igaz ikrek vannak, de egyet elbírok, másik megy a kocsiba. Meg tornára eljutni, ahol nem fér be a liftbe a hosszú ikerkocsink. Lehet, hogy kettőt is veszek. Könnyebb lenne közlekedni. (iker kocsink is peg-perego, ott le kell cserélni a sport ülést, azért kérdeztem) Köszi a választ!
2014. nov. 21. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!