Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy szoktatok bevásárolni?

Hogy szoktatok bevásárolni?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés. a legkozelebbi harom bolt negyed ora gyalog. babakocsival egyikbe se lehet.bemenni/elférni. a kenguruba sir, főleg sok ruhaba....higy induljak igy el vele.ha akarok venni fél kg kenyeret? eddig apuka intezte de most ugy akarok vasarolni hogy neki vegyek vmi meglepetest mikulasra

a boltba tehat mindenkepp nekem kellene bemennem... ti hogy tudtok elmenni vasarolni ha nincs a kozelben spar vagy ilyesmi aminek fotocellas az ajtaja vagy olyan bolt ami eleg nagy egy babakocsihoz??


2014. dec. 2. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Babakocsi az ajtó előtt marad, a baba pedig a kezemben.

De általában inkább elsétálok a messzebbi boltig, ahova befér a babakocsi.

2014. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen keskeny ajtók vannak a boltokon, de azért manapság már illene mindenhova beférni egy babakocsival!

Egyébként én is kint hagynám a babakocsit, és vinném kézbe, ha nem nagybevásárlást akarsz tartani!

Vagy ha rácsatlakoztatható a hordozó a babakocsira, akkor abban tolnám el, és csak a hordozót vinném be a boltba!

2014. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a bajom. nem is az hogy nem férek be az ajtón hanem a boltba nem férek el. faluban lakunk kis boltok...így akkor vásároltam hogy jött velem a férjem és ő kint maradt a picivel addig. azt meló előtt után nem mindig volt kedve így megpróbáltam azt hogy leteszem a kocsit a bolt elé és levettem hordozóstól a babát és kicsit szűkösen de megtudtam oldani a vásárlást, bízva abba hogy nem viszik el a babakocsit mire kiérek :)

azt pár napja elmentem 15perccel messzebb boltba...nah az ajtón szűken de befér és a sorok között is elférek, és hentes is van....stb, tehát innentől oda fogok járni :)

2014. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az ajton epp befer ha felbirom cipelni egy felemeletnyi lepcson...csak utana rogton forgo kapu...vagy olyan szuk sorok h nem ferek el. a legkozelebbi spar 2 km.
2014. dec. 2. 14:01
 5/14 A kérdező kommentje:
a hordozo nem jo mert ordit benne....a boltba siman kezbe beviszitek? nem tudnam akkor elobanyaszni a penzem, tartani a kosarat stb
2014. dec. 2. 14:03
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
szerintem 2km nem távolság ha az út lakott. én kb 30hetes terhesen 5km-t sétáltam le kb 1.5óra alatt. 3as vagyok.
2014. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba?
2014. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem a tavolsag a baj hanem hogy a babakocsiban is max egy orat bir ki....ha a boltba neki all uvoltwni es meg onnan fel ora a hazaut mit csinalok?
2014. dec. 2. 14:31
 9/14 A kérdező kommentje:
4.5 honapos
2014. dec. 2. 14:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál a Tesco házhozszállításhoz? Bizonyos időintervallumokban párszáz forint a kiszállítás díja, neten mindent össze tudsz vásárolgatni, én gyakran élek ezzel a lehetőséggel, irtó kényelmes, és nekem megéri azt az x forintot, amit a házhozszállításért fizetek.:)
2014. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!