Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes/hónapos korában...

Hány hetes/hónapos korában szabad babával utcára/bevásárolni menni? Idegenek mikortól látogathatják?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Utcára egy hetesen simán. Bevásárlóközpontba nem vittem 3hónapig őket. Látogatók jöhettek már az elejétől.
2014. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másfél hetesen vittük ki először, 1,5 hónapos volt, amikor mentünk vele már boltba is, de nem nagybevásárlásra, és nem autóshordozóban volt, hanem babakocsiban, így nem tudtak ráköhögni, tüsszenteni stb. Vendégek már aznap jöttek hozzánk, hogy hazajöttünk a kórházból.
2014. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi már 1 hetesen nagybevásárlást csináltunk vele. Egyébként meg már 2 naposan utcán volt. Mivel nekünk a nagyobb már családi napközibe jár, nem tehetjük meg, hogy bezárjuk míg vele menni kell :)
2014. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 3-as válaszolóhoz. 3 naposan már kivittük a fiamat, 1 hetesen már vittük magunkkal nagy bevásárlásra..Én nem tudtam kire bízni és az élet nem áll meg..van egy 2,5 éves kislányom..vele is 1 hetesen már mentünk mindenfelé...1x volt megfázva 2,5 év alatt.:)
2014. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!