Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire jó a futó babakocsi?...

Mennyire jó a futó babakocsi? Könnyebb vele futni mint pl. egy 4 (aránylag nagy) kerekű babakocsival?

Figyelt kérdés

Könnyű vele futni? A föld utat is jól bírja? A bolygósítható kerekű vagy a fix kerekű a jobb? Márkát tudnátok írni? Tapasztalatokat is várok.

Előre is köszönöm! :)



2014. ápr. 23. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem jogger babakocsim van, igaz, nem szándékosan vettünk ilyet, hanem egyéb dolgok tetszettek benne, és ez a grátisz hozzá. :) Azért, ha már futó, kipróbáltam egyszer (amikor senki sem látta - legalábbis remélem :D). Szerintem teljesen jó, ráadásul pont füldúton próbáltam, mert felénk is az van. Igaz, nem futottam nagy távot, soha életemben nem voltam egy nagy futó, inkább csak kíváncsi voltam, hogy milyen. Úgyhogy a tapasztalatom csak olyan 4-500 méterről szól. A miénknek bolygósítható az első kereke (egyébként három kerekű - nem is tudom, hogy létezik-e négykerekű futó babakocsi). A márkája Hauck Mini Star Jogger. Remélem, valamennyit tudtam segíteni. :)
2014. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Igen, segítettél. Pár napja meg is vettük a futó babakocsit amit kinéztem. Mára tervezem vele a futást. Remélem jó lesz. Egyébként mi Crown ST911 márkájú babakocsit vettünk. Ahogy nézelődtem neten, nem sok jó futó babakocsit találtam magyar oldalakon. Vagy amit találtam, az 180 ezer Ft volt. Az meg baromi sok érte szerintem. Remélem ez beválik. :)

Köszönöm még1x a válaszodat. Minden jót neked!! :)

2014. ápr. 30. 13:51
 3/3 cshszandi válasza:
Hátha még ennyi év után kapok választ :) A Crown futóbabakocsi bevált? Most állunk vásárlás előtt. Nagyon örülnék a válasznak.
2018. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!