Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Maxi-Cosi Easia hordozó...

Kisu kérdése:

Maxi-Cosi Easia hordozó fiziológiás szűkítőbetétje 6 hónapos kor után is használható?

Figyelt kérdés

Most 7 hónapos, kb. 7,5 kg a babám. Az instrukciók alapján 0-6 hónapos kor (3,5-6 kg) között kell használni a szűkítőbetétet, amit utána ki lehet venni. Azonban én nem szeretném kivenni, mert ez a betét biztosítja a megfelelő tartást (a széles terpeszt és az ergonómikus, C-betűbe hajlott hátformát), míg a betét nélkül lóg a lába, ami elvileg nem jó. Nem egyértelmű számomra, hogy a szűkítőbetétet ilyenkor ki KELL venni, vagy benne is hagyhatom?

(erről a termékről van szó: [link]



2014. dec. 23. 02:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még, nekünk is betétes babahordozónk van, én az alsó részt még bent hagyom, mert így puhább, és kényelmesebb, de szerintem ez egyénfüggő, mert míg egyik lányom hosszabb, másik meg kicsit alacsonyabb és szélesebb, teljesen máskor fogom kivenni az alsó szűkítőt. Elvileg a kiló számít, de szerintem a hossz is. Ha úgy látod a gyerek még elfér benne, és nem nyúlik nagyon túl a lába, és a feje is a hordozón belül van, addig nem kell kivenni szerintem. De 6 hó fölött már nyugodtan kiveheted, főleg hogy lassan egyedül fog ülni, megváltozik a testtartásuk is.
2015. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!