Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen testvér babakocsit vegyek?

Milyen testvér babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés
A kislányom 16 hónapos lesz,amikor megszületik a kistesó,milyen babakocsit ajánlanátok? Köszönöm szépen! :)
2014. nov. 25. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Britax B Dual
2014. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól függ, h mennyit szánsz rá. A buggaboo és a micralite tesókocsik is jók.
2014. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát van idő még gyűjteni rá...szeretném ha egy soros lenne és azért jól nézzen ki :)
2014. nov. 25. 14:09
 4/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

Azért azt nem ártana tudni mennyit szánsz rá.

A Bugaboo Donkey tesóverzióban bő 400e Ft. Itt egymás mellett ülnek a gyerekek.


Én mondjuk egy pótüléssel bővíthető szimpla kocsit vennék, mert jobb konstrukciónak tartom a tesókocsinál. Ebből a legolcsóbb a Graco Trekko Duo, de a Hauck Duetten is érdemes elgondolkozni.

Hasonló a Phil & TEd's, amit használtan találhatsz, illetve a fentebb említett B-Dual.

Hasonló konstrukció a Baby Jogger City Select, csak itt előre kerül a pótülés, így nem vész el a bevásárlókosár. Ez viszont bő 300e-s kiadás lenne, ha mindent megveszel (a sima kocsi 220e + mózes 70e + pótülés 70e).


Nekünk pótülésünk (Buggypod) van, amit a legtöbb babakocsihoz oldalkocsiként lehet csatlakoztatni. Ha nem kell felhajtod, vagy lecsatolod. Alacsony buszra is fel lehet vele szállni. Kiegészítővel külön kiskocsi lehet. Mi szerettük (20 hónap van a gyerkőcök között) a kiskocsit, még most is használjuk néha.


Esetleg gondolkozz el (ha nem túl megterhelő) egy hátihordozóban a nagynak. Mi ősszel próbáltuk ki egy kiránduláshoz, és nagyon bejött mindkét gyerkőcnek. Azon vesztek össze, hogy ki üljön bele. Hátizsák része is van, ahova pakolni lehet. Amikor már a kicsi is stabilan ül, és kimozdulnátok nem túl babakocsibarát helyre, akkor ott van a hordozó és kész pl. kisvasúttal kirándulás.

Én nem hordoztam a nagyokat, de ez a megoldás nekem is tetszett, bő 6 hónapos terhesen a kicsit még tudtam cipelni is, és nem fájt semmim. Budapesten a Mini Manóban lehet kölcsönözni. Új ára 20e Ft.

2014. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!!!! :-) Max 180 ezer ft-ot tudok ràszànni,lehet megnézem akkor hasznàltan,mer 300-400 ezret én soknak tartom! :-/
2014. nov. 26. 19:06
 6/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

A Graco Trekko Duo a Brendonban most 50e, a Hauck Duett hordozóstul 80-90e.

A Britax B-Dual 155e.


A Buggypod 55e, a kiegészítő, hogy külön babakocsi legyen 25e.

2014. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Megfogom nézni mindenképp,bár akármilyen drága is a Baby Jogger City Select a legszimpibb....nekem az nagyon nem tetszik,hogy a többinél szinte a földön van az egyik gyerkőc.Ott azért nem szívesen tolnám a gyermekem....de még a bugaboo-t is megnézem,lehet addig használtan is találok,mert azért borsos ára van. Hátihordozót még sosem használtam,de lehet kipróbálom majd,a szükség nagy úr :D A buggypod megint nem igazán tetszik,túl szűk....de majd megnézem azt is. Köszönöm szépen a válaszokat!!!! :) Szép napot Nektek!!! [link] Ezt a márkát is ajánlották(bebetto)...szerintetek?
2014. nov. 27. 14:10
 8/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

Megnéztem a Bebettot. Nem tűnik rossznak, de ezzel már kvázi klasszikus tesókocsit veszel. Elég nagy leszel. Fontos, hogy mindenhol, ahol szükséges elférjél (lift, csomagtartó, stb.). Ezt vedd számításba. Hogyan tudod megemelni pl. padka.


Becsapós egy kicsit a Buggypod. Nem akarlak rábeszélni, mert mindenki a számára legmegfelelőbb kocsit vegye meg, de a közel 4 éves fiunk, aki amúgy 5-6 évesnek néz ki simán elfér benne. Most téli nagyszerelésben még nem ült a kocsiban mondjuk, de tavaly óta nem nőtt sokat, és akkor simán elfért a pótülésben.

2014. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!