Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen kengurut ajanlanatok?

Milyen kengurut ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Marcius vegen fogok szulni, es mivl panelben lakunk, 4. emeleten, lepcsohazat nem lehet bezarni, es a babakocsit le-fel cipelni nehez lenne naponta 3-4szer, arra gondoltam, hogy kiprobalnek valami hordozo zsakot(kendot itt nem lehet kapni, neten sem talaltam, erdelyi vagyok) rendelnek az internetrol valami jot es megbizhatot ami nem teszi tonkre sem a kisfiamat, sem engem. A nagylannyal oviba kell menni, onnan haza, es bevasarlashoz hasznalnam... Ujszulott kortol kb egy eves korig...

2015. jan. 28. 08:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

pedig akkor is a kendőt lehet csak az első pár hónapban. hiába kamuznak,hogy jaj újszülöttszűkítős, 1:nincs jól tarva a fejük , 2: a gerincük se 3: nyeklenek nyaklanak jobbra balrabenne. rendelni is tudsz bármelyik bababoltból. mikor jól tatotta a fejét (3-6 hónap között majd meglátod)akkor csatos liliputira váltottunk.

[link]

a kenguru nem adja meg ezt a tartást,amit itt írnak (fenti link) nézz meg egy kendős képet,egy kengurusat,meg egy csatosat

[link]

[link]

[link]

a legutolsó kép a kenguru.látod az óriási különbséget pl. a lábtartásban, kifele fordítva meg kész gyilkosság a kis gerincüknek.

itt a sima kenguru:

[link]

itt a csatos:

[link]

de előszőr kendőt használj. bocs a sok linkért,csak gondoltam így jobban látod miért nem jó.

2015. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sokat rakolteni, es olyan hordozo kell, ami ujszulottkortol akar ket eves korig jo, nem terheli a hatadat es a kisfiad csipojet, akkor rendelj az interneten Mo-rol NANDU hordozokendot.

A rugalmas kendo csak par honapig es elil hordozashoz jo. A csatos hordozohoz kellene ujszulott szukitot venni, es igazan haton hordozasra jo. A kengurut felejtsd el, csakugy, mint a baby bjorn-t, ami terheli a baba csipojet es hereit. A karikas kendo kenyelmetlen lehet nagyobb sulyu babanal, mert egy vallon van a suly. A Mei Tai kevesebb kotesi lehetoseget ad, foleg ujszulottnel.

Tehat marad a nem rugalmas, hagyomanyos hordozokendo. Hamar meg lehet tanulni a koteseket, ujszulott kortol ket eves korig hasznalhato, elol, csipon, haton tudsz vele hordozni, es sokkal olcsobb, mint a kulfoldi gyonyoru mintas kendok. Talan a Nandu nem olyan szep, de a celnak megfelel. A kendovel kuldenek egy DVD-t is a kotesekrol!!!

2015. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
a liliputihoz nem kell szűkítőt venni, van benne,és több mint 7kg a baba és simán hordom benne elöl. de az tény,hogy drágább és az első pár hónapban nem jó. én azért vettem meg,mert utálok kötözgetni.
2015. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszonon szepen a valaszokat! erdekelne valami hordozokendo, mar azon is gondolkodtam hogy ha nem sikerul rendeljek magyarorszagi site-rol, elmegyek Debrecenig. Ott tudnek esetleg venni?
2015. jan. 28. 10:04
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

[link]

Nekünk ilyen van. Én nagyon megvagyok vele elégedve. Gondoljoztam kendőn is,de úgy voltam vele,hogy mi van ha nem jól kötöm meg és azért egy 8-9 kg gyereket nem lehet könnyű benne vinni. És biztonságosnak se éreztem + egyik barátnőm mondta,hogy mindig félt,hogy nem kap benne levegőt a babája.

2015. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

[link]

ez pl jo lenne? a meretet hogyan valaszam? 165 cm vagyok, s kb 56-60 kilo normal allapotban...

2015. jan. 28. 10:36
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig rendelj kendőt, ne rugalmasat akkor, mert az csak az első pár hónapra jó.

A liliputi hiába hirdeti, hogy újszülött kortól jó a csatos, nem az.

Újszülöttnek csak kendő.

Ülni tudó babának jöhet a félcsatos, meitei.

Totyogónak pedig már lehet csatos.


A kendő egyébként minden korban lehet, de újszülöttet csak kendővel.

2015. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
10:36-os valaszolo. Lehet ujszulott kortol hasznalni? annyira nem ertek az ilyesmikhez.... :(
2015. jan. 28. 10:45
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kenguru. Nem ajánlatos, semmilyen korban.
2015. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2015. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!