Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan rajtam kívül,...

Van olyan rajtam kívül, akinek olyan hosszú a babája, hogy kinőtte a mózeskosaras babakocsit még mielőtt tudott volna ülni? Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Pláne overálban takarókkal, stb. alig fér bele. Most lesz 6 hónapos, szépen tartja már a hátát, de még nem ült fel önállóan, tehát még nem lehet beültetni a sportkocsiba. Arra a rövid időre nem szívesen vennék új babakocsit. Járt valaki így?
2015. jan. 30. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd a sportrészbe. Le lehet fektetni nem? Akkor simán átrakhagod. Semmi baja nem lesz dtőle.


Mi már 5 hónaposan is azt használtuk sőt volt h egyel feljebb volt állítva mert úgy nem üvöltött ha kilát.

2015. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sportkocsis rész egy kicsit sem dönthető?

Lányom utálta a mózest, vele nem is az volt a baj, hogy nem fért el, hanem szétüvöltötte a fejét benne, így áttettük a sportrészbe, döntve már 4 hónaposan. A lényeg az volt, hogy ne ülő pozícióban legyen teljesen, de mégse feküdjön tök hanyatt! S ez tök jól bevált. Most már nagylány, nincs semmi baja a mozgásával.

2015. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én átültettem a sportrészbe és a legfekvőbb helyzetbe állítottam, nekem ezt ajánlotta a védőnő
2015. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már az én babám is végigéri a babakocsit, egy hét múlva lesz hat hónapos. Így jártunk a hordozójával is, ki kellett cserélni 0-hóstól való autósülésre, de ebben is félig ülő helyzetben van. Szerintem a sportkocsit ha jól meg tudod dönteni, akkor abban kiviheted sétálni, amíg aztán meg nem ül szépen magától.
2015. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!