Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen menetiránnyal ellentéte...

Milyen menetiránnyal ellentétesen beköthető gyerekülések vannak? (Nem babahordozóra gondolok! )

Figyelt kérdés

Konkrét üléseket írjatok légyszi! Külföldön állítólag sok helyen minimum 2 éves korig kell így utaztatni a kocsiban a gyerkőcöt, 4 éves korig pedig ajánlott.


Örülnék saját tapasztalatoknak is!


Köszi!


2015. febr. 27. 14:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Most facebookon mindenki osztogat egy videót, amiben azt magyarázzák, hogy 4 éves korig háttal legyen bekötve a gyerek. Én elhiszem, hogy biztonságosabb így, de például az én 2,5 éves fiam most 101 cm, el nem tudom képzelni, hogy férne így el 4 éves koráig. Arról nem beszélve, hogy régen kinőtte a 0-18-as ülést a 9-36-os pedig nem köthető be, csak menetirányban.
2015. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

hát igen,rablásnak tűnik az ára az biztos,ami mellette szól az az,hogy a talppal együtt akár 4 éves korig be lehet kötni hátra. brendon oldalán van videó is,tényleg jól elfér a gyerek háttal is. amúgy én is csak néztem,hogy hú ez sokba fog ám fájni. jóval olcsóbbnak gondoltam ezeket

6os

6-os

2015. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Pont most láttam erről egy kis filmet, nagyon új ez nekem:

[link]

2015. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok mindenkinek, aki beszopta.

[link]

Nem tűnt fel a videóban, hogy kamu az egész, ráadásul a gyereken egy hótt laza biztonsági öv van, meg vastag kabát, ami kb. semmit nem véd?!

2015. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2015. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%

"Nem tűnt fel a videóban, hogy kamu az egész, ráadásul a gyereken egy hótt laza biztonsági öv van, meg vastag kabát, ami kb. semmit nem véd?!"


Az neked nem tűnt fel, hogy a videó rohadtul nem arról szólt, hogy kabát vagy nem kabát, hogy laza vagy nem laza? Ez nem egy "hogyan öltöztessük a babát" videó volt, és nem is egy "hogyan húzzuk feszesre a biztonsági övet" videó.


Egyértelmű, hogy biztonságosabb háttal ültetni a gyereket. És ha értenéd, amit olvasol, feltűnt volna a totalcar véleménye a témáról: "Tehát tény, hogy amíg lehet, érdemes menetiránynak háttal utaztatni a gyermeket... Aki ezt szeretné, vegyen olyan ülést, amely 13 kilóig megengedi a háttal való szállítást".


Tehát a totalcar a háttal beköthető ülések MELLETT szól.


A totalcar cikke legalább annyira hatásvadász mint az eredeti videó. (pl: "az anyósülés fejtámlája szinte eléri a napellenzőt" - haha, kb. 10cm-rel van előrébb állítva az anyósülés, mint a sofőré...)


Felültél a cikknek, ez a butaságodat mutatja, és kapva kaptál az alkalmon, hogy beszólhass valakinek... Ez meg a rosszindulatodat.

2015. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sziasztok! Cybex sirona bekotheto ellentetesen és Pajzsos!
2015. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Judit8811 válasza:

Nos, a kisgyermek testének a felépítéséről csak annyit, hogy lényegesen nagyobb feje van, mint egy felnőttnek, szóval a babadoktor videójában nem beszéltek hülyeséget.

Nem véletlen, hogy volt olyan gyerek akit holtan vittek be a kórházba, mert vetett egy röpke pillantást a wc csészébe és a feje előre húzta majd belefulladt.

Képzelje el a zseniális Dr. Vályi István az is tudott járni, mert ugye teleportálni nem, de valahogyan csak eljutott a wc-ig.

Szóval egy gyermek nyakára egy frontális ütközés esetén tényleg nagyobb erők hatnak a fejmérete miatt, mint egy felnőttére és akkor ne felejtsük el az ostor effektust ami még vissza is rántja szerencsétlent amitől a koponyája is berepedhet amennyiben túl nagy a fejre nehezedő nyomás.

Ennek fényében úgy érzem, hogy a totalcar nem épp egy megbízható forrás. Ja és el ne felejtsem először tájékozódj több forrásból is mielőtt másoknak osztod az észt. Kezdésképpen pár részletesebb emberi anatómiát taglaló könyv is megtenné aztán áttérhetsz a gyermekgyógyászatra. Egy orvos mond valamit és mindenki rögtön ugrik, hogy ja tényleg mert Dr. van a neve előtt ő az atyaisten. Ez ugyan olyan, mint a védőoltás autizmust okoz című cikk amin azóta is szörnyülködik a tudományos közeg. Nem véletlenül.

2017. jan. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!