Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Amikor áttértetek az elől...

Piroska és a farkas kérdése:

Amikor áttértetek az elől hordozásrol a háton hordozásra, nem volt bennetek aggodalom amiatt, hogy nem látjátok a babát?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 21:31
 1/5 sandrachnologic ***** válasza:
Nem, ahol tudtam megneztem a kocsik visszapillantojaban meg a kirakatokban. Aztán mar csak hatrapillantottam. :) ha biztos a kötés nem lehet gond. Nyilvan nem fog olyat talalni a hatadon amit lenyelhet stb.
2015. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hátamon biztos nem, de mondjuk mi van, ha berepül a száján egy darázs és nem látom...de lehet, h egy kicsit eltúlzom.
2015. febr. 28. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy kis kozmetikai tükröt, abban csekkolgathatod időről időre:) A darazsat pedig meghallod, ha olyna közel megy.
2015. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Berepül a szájába egy darázs????

Nem kicsit aggódod túl a dolgot :DDDD

Nem emlékszem arra, hogy túlzottan aggódtam volna a háti hordozás miatt, nekem szuper jó szabadságot adott, könnyebben tudtam mozogni és végre magam elé láttam.

2015. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggodsz, akkor ne ugy cipeld. :)
2015. márc. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!