Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 9-10 hós babátok már ül (t) a...

9-10 hós babátok már ül (t) a babakocsiban és beszél (pá pá da-da, stb? és miket tudott?

Figyelt kérdés

utcai sétánál, v bevásárlásnál

pontos kort is sseretnék kérni pl 9. hó eleje, vége, stb


2015. márc. 1. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ulni igen ult, mar magatol fel tudott ulni, mar kapaszkodva haladt is kicsit a butorok szelenel. Integetni haaat volt h integetett vad idegeneknek, de amikor neki kedve tartotta. Tapsolast altalaban utanozta ha mutattam neki. Gagyogni gagyogott a sajat kis nyelvwn "dumalt" :-) ez kb erre a teljes idoszakra volt jellemzo, mar 9 honaposan tudom h ult, es fel tudott a kisagyban allni, nem regota kb 1-2 hete, de ahogy az sikerult mar indult is kapaszkodva, legalabbis az elejen csak probalkozott. Annyira nem tudom pontosan melyik heten mit csinalt mert mar 2 eves es csak nagyjabol mennek a dolgok.
2015. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kicsim pont ekkora.(10hónapos lesz most a hónap közepén) Ül a babakocsiban, és már az autós ülésben is (mivel a hordozóba már nem fér bele).

Utál a babakocsiban lenni, sosem szerette...

Integetni csak apának szokott.

A saját kis nyelvén halandzsázik. Ap-any-nen(nem)...és már 2x mondta hogy kuk(k) (mikor elbújtunk és megtalált)kb ennyi amit meg is értettünk.

A bútorok mellett feláll, és ott megy, sokszor már szalad (el is esett párszor, mikor megbotlott a saját lábában).

Pár napja azt gyakorolja, hogy feláll a szekrénynél-kanapénál

elengedi és áll előtte amíg tud majd újra megkapaszkodik, vagy leül.

Itt tartunk jelenleg.

Neked mekkora a babád? és miket csinál?

2015. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másodikéval egyidős a lányom.


Mászik, kapaszkodva áll, néhány lépést is tesz oldalazva. Pápá-t kérésre mutatja, bár maga felé fordított kézzel (gondolom tőlünk is ebből a szögből látja és még nem jött rá, hogy tükrözni kellene a mozdulatot).


Ülni még csak oldalra letámasztott kézzel ül. A babakocsiban 120 fokban megdöntve ül, amíg magától nem tud ülni, addig nem emeljük fel 90 fokra.


Beszélni még nem beszél, legalábbis konzekvensen értelmes szófoszlányt még nem vettem észre. Egyelőre sikít, hörög, csettint, morog, illetve bábábá, mamm, dádá hangsorokat ismételget.

Legújabb tudománya a "bürrögés" (az ajkait pengeti az ujjaival és közben beöbeöbeö hangot ad ki), ezzel 10 percig is elszórakozik, ha eszébe jut.

2015. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a második vagyok, igen ez a kezével a száját büngyürgeti és brümmög,,ez nálunk is megy:)

Az ülés már úgy megy, hogy fekvő helyzetből magától felül, no meg állásból leül.

De minden gyerek más.

Van akinek 9-10hónaposan 5-6vagy több foga van, nálunk meg még csak most bújt ki a 4.

2015. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönö a válaszokat jöhetnek még


az ülést kimondottan babkocsiban érdekelne

(nem tudom felültessem e babám, ha sátálok vele, mert úgyis elalaszik és láttam már babakocsit hogy ülve aludt a gyerek feje féloldalra lógva, persze én lehajtanám, cdak az én kocsim macerás)

2015. márc. 2. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már magától ül, akkor igen, ha nem, akkor ne.
2015. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!