Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 20 hetes vagyok most, szerinte...

20 hetes vagyok most, szerintetek nem túl korai mármegvenni a babakocsit?

Figyelt kérdés
Most láttam egy használt de jó állapotút neten, ráadásul pont az a típus és szín amit kinéztem már régebben, de már sehol nem kapható... Meg merjük venni szerintetek?
2015. márc. 25. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.Előző:másképp beszélnél ha veled is történt volna valami.Azért ilyet mégsem kellett volna ideírni mert fogalmad sincs mekkora fájdalmat okozol vele.

Félreértés ne essék,nem veszekedni akarok de a 30. Hétig szerintem nagy butaság bármit is venni.De ez az én véleményem!

Előttem szóló,őszinte részvétem!

Kérdező,lesznek még később is jó ajánlatok.Ne kapkodd el!

2015. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, még nézegetünk a neten, hogy milyen babakocsit vegyünk...pár héten belül azért szeretném, ha meglenne. Szerintem a 18. hét (genetikai uh) után már nem korai a dolog.
2015. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Megnézzük majd a babkocsit és ha jó akkor el is hozzuk. Megértek minden véleményt, akár igen-akár nem, mert ha boltból vennénk én sem venném még meg ilyenkor, de mivel ezt üzletben nem kapom már meg, régen kinéztük, és ami nem is tetszik annyira hasonló kategóriájú is 20-30 ezerrel drágább nem merem kihagyni.
2015. márc. 26. 09:22
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

".Előző:másképp beszélnél ha veled is történt volna valami.Azért ilyet mégsem kellett volna ideírni mert fogalmad sincs mekkora fájdalmat okozol vele."


Miből gondolod, hogy nem veszítettem el babát? Mert nem idegesítek mindenkit azzal, hogy az övé is el fog menni? Veszítettem el, hosszú ideig tartott megemészteni, de ettől még nem hozom a frászt lépten-nyomon mindenkire, aki babát vár! Nem tartom korrekt dolognak! Semmit sem növel a kockázatokon, ha valaki megvesz egy babakocsit. Mekkora félelmet okoz vajon annak, aki épp várandós és ilyet olvas? Ebbe is illene belegondolni, amikor másokra hozzuk a frászt, nem?

2015. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Megvettük a babakocsit, nagyon szuper, örülök hogy elhoztuk, szinte teljesen újszerű, hibátlan, és spóroltunk is rajta 30.000 Ft-ot:) Azért a többi cuccal várunk még kicsit, bár apránként jönnek a dolgok maguktól is.
2015. márc. 31. 10:54
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ez volt a régóta áhított babakocsi jól tetted! ;) Én 19 hetesen vettem ugyanígy alkalmi vétel alapján a babakocsimat :) Most a 2. babát várjuk, igaz még az elején vagyok és a 18. hétig most sem veszem meg, de attól még nézegetem, hogy milyen árban vannak. 18.heti uhu után viszont bármikor amikor megtalálom az igazi jó vételt nem filózok majd rajta ;) valóban lehet nyerni vele akár a kiságy árát is, ami ilyenkor szerintem senkinek nem mindegy! :) most is mint akkor simán hazsnált kocsit veszek, hiszen valamelyik annyira jó állapotú és fele, harmada az új árnak! ki kell fogni! ;) boldog babavárást! (ui.: milyen kocsit vettél? :D )
2015. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Giraffe Club 618-ast barna-bézs színben, azóta is néha megtologatom, eddig nagyon tetszik, remélem babával is jó lesz:)
2015. ápr. 20. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!