Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a hordozóken...

Mi a véleményetek a hordozókendőről?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Imádtuk, 8 hós koráig abban volt, majd csatos hordozóba került. Másfél éves, de most is így visszük, ha messzire utazunk, kényelmes, aludni is szeret benne, nekünk is jólesik. A másodiknál is használni fogom.
2015. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a kendő egyik gyereknél se jött be. Nem szerették.

6 hónapos volt mind a kettő, amikor vettünk Liliputi csatos hordozót. Abban bezzeg egy hangjuk nem volt.

A fene se érti ezt.


Minden esetre, ha van lehetőséged, akkor próbáljátok ki, mielőtt megveszitek.

Én kétszer vettem kendőt (mind a két gyerekhez) és bolond voltam, hogy az első esetből nem tanultam, de a fene se gondolta, hogy a második gyerek is utálni fogja.

Pedig mi direkt elmentünk mind a két gyereknél hordozóházba, hogy megmutassák hogyan kell rendesen megkötni. Mégsem jött össze benne a hordozás.

2015. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy, hogy kendö vagy hordozo!

Ami fontos, hogy biztonságos legyen, és normálisan legyen bekötve a gyerek.

Sokszor föleg kendösöket nézek, hogy a gyerek jobbra balra csuklik, szinte félemet érzek mikor ránézek. De aki rendesen beköti ott a gyerek is jol érzi benne magát.


Èn ellene voltam a hordozonak éskendönek, de kellett. Pl mikor kiállításra mentünk, ahol ezer ember, akkor volt babakocsi meg hordozo is velünk. Mikor elaludt akkor betettem a babkocsiba, hogy én is teret kapjak, de mikor ébren volt és nyüszögött magamra csatoltam.

2015. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
én inkább kivártam amíg használhattam csatosat,nem volt nagy kedvem a kötözgetéshez. a második babánál viszont biztos jól fog jönni. amúgy előnyei meg hátrányai is vannak a hordozásnak, pl. a babának biztos jobb az anyukáján,nekem bármennyire is fájt a hasa,pedig nagyon ordított ám,mindig 2percen belül csendben lettahogy beletettem. még mindig nem nőtte ki a hasfáját,úgyhogy jó döntés volt megvenni :-) könnyebb vele közlekedni,nem kell hévre,buszra emelgetni a babakocsit,vagy nyomorogni a kisebb boltokba, 2 gyereknél meg különösen hasznos lehet,jobban tudsz figyelni a nagyobbra,ha nem egy babakocsit tolsz mellette. viszont nyáron a 40fokban nem lehet semmi magadra kötni,plussz olyan 8-9 kg-nál már elkezded megérezni a baba súlyát,ha még szatyrokat is cipelsz mellé akkor meg pláne. neked kell eldönteni,hogy a te életedbe jó lenne-e a hordozás, azért egy próbát adj neki,a babák többsége nagyon szereti :-)
2015. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóhoz annyit fűznék hozzá, hogy nyáron is magadra lehet kötni természetesen.

Persze összeizzadtok, de 30 fok környékén már meztelenül is izzadnál, oly mindegy, hogy rajtad van-e a baba, vagy sem. Én két nyarat hordoztam végig, az elsőt még kendővel.

13 kilós a lányom, néha mai napig a hátamra veszem úgy, hogy közben még van is némi súly a kezemben.

Régebben, mikor még csak 6-8-10 kg volt, simán hazamentem úgy, hogy ő a hátamon, plusz 3-4-5 kg bevásárolt áru a szatyraimban.

Ha a kezdetektől hordozol napi szinten, szuperül megerősödsz, hozzáedződsz.

2015. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!