Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vettünk egy babakocsit használ...

Vettünk egy babakocsit használtan, de nem kaptunk mellé lábzsákot. Mennyire fontos a lábzsák?

Figyelt kérdés
Nem értek még hozzá, első gyermek. Hauck Chicago 4 típusú a kocsi, de sajna lábzsákot nem adott mellé az eladó. Nagyon drágák a lábzsákok, amúgy feltétlen muszály?

2015. ápr. 3. 17:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
a babakocsi bundazsák típushoz való? Úgy értem használtan akármilyet vehetek, vagy csak a kocsim típusához illőt?
2015. ápr. 4. 10:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Akármilyet vehetsz,mindegyiken ott vannak a nyílások,be tudod fűzni a babakocsiba.Különböző vastagságuak vannak évszaknak megfelelően.Ezekkel akár állig takarhatod a gyereket,vízhatlanok.Én nagyon szeretem!
2015. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kedves vagy! :) szép napot!
2015. ápr. 5. 12:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Szívesen!Viszont neked is!
2015. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!