Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lapra csukható babakocsit,...

Lapra csukható babakocsit, hogyan lehet összecsukni?

Figyelt kérdés

Kölcsönbe kaptam, raknám el, de nem találom hol kell összecsukni. Pedig bitosan lehet, mert össze volt mikor hozták. Sehol egy kar, vagy gomb. Valami ötlet? Hálás lennék.....


[link]


[link]


2015. ápr. 13. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A fehér vázon két oldalt van az a fekete bigyula,sztem azt kell felfele huzni és a kocsit előre nyomni ugy csukódik össze.Vagy ha nem az a kallantyú,lenni kell a vázon valaminek amit húzni kell,és úgy.De miért nem azt kérdezed akitől a kocsit kaptad?
2015. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és annyira régen használták, hogy se ő se a férje nem emlékszik rá :( Azért köszi, próbálom értelmezni amit írtál!!! :)
2015. ápr. 13. 21:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen márka? Mert a youtubon szoktak fent lenni videok a babakocsikról. Esetleg ott lehetne még rákeresni.
2015. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott, de nincs rajta egyik tartozékán sem. Csak a kerekén, de az a kerék márkája nem a kocsié. Kérdeztem ezt is de, ezt sem tudták. Ők is használtan vették már.
2015. ápr. 13. 23:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok,sikerült?Biztos hogy a vázon kell lenni valaminek amit vagy húzni vagy nyomni kell és úgy csukódik össze.Nagyon hülyén írtam először?
2015. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Amire te gondoltál, azt már én is próbáltam, de az fix. Közben a hordozón megtaláltam a márkát. Ill. szerintem az. Karwala. Rákerestem neten, de nem sok van és inkább hordozókat dob ki. Próbálkozom tovább. :)
2015. ápr. 14. 00:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Hasonló babakocsim van, az enyémet úgy kell összecsukni, hogy a tolókaron, az az egy-két centis fekete műanyag, az alsó felén beletudod akasztani az ujjad, a kettőt egyszerre húzod felfelé. De előtte nézd meg, van valahol összecsukás elleni védelem, ami annyit jelent, hogy a bütyköket akkor tudod felhúzni, ha kioldasz valamit.

Adbor arte, tomas hiker verdi, tako captiva babakocsik mind így csukódnak.

2015. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
keress róluk videót
2015. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kerestem, nincs. Ha elolvastad volna az eddigi hozzászólásokat, nem írtál volna. :)
2015. ápr. 14. 11:52
 10/16 A kérdező kommentje:
7/9 Köszi.....megpróbálom!!!
2015. ápr. 14. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!